Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyen való ismerkedéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen való ismerkedéssel kapcsolatban vélemény? Házi nyúlra nem lövünk? Mit és hogyan tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon megtetszett az egyik új lány a munkahelyemen! Mindketten húszas éveink végén járunk, én kicsit öregebb vagyok nála. Nem közvetlen munkatársam, nem is egy emeleten dolgozunk, de vannak közös ügyeink! Első alkalommal még nem akartam egyből magánéletéről faggatni, de a facebook-on már ismerősöm. Viszont nem ott akarom megkérdezni tőle és az adatlapjából sajnos nem derült ki van-e valakije vagy nem. :( Az a baj, minél tovább halogatom a dolgot, annál inkább megtetszik és egy idő után már zavarban leszek a közelében és akkor amiatt nem merem majd randira hívni vagy bármi. Ha meg nem jönne össze vele a dolog, akkor utána olyan kényelmetlen lenne látni is, stb.


Normális válaszokat várok, köszönöm!


2011. szept. 28. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a párom egyben a munkatársam is. Sőt ha azt nézzük akkor magasabb beosztásban vagyok mint ő és eddig nem volt belőle probléma. Tudni kell kezelni a dolgot! Mondjuk hívd el egy képzeletbeli meetingre és ott kérdezd ki. Szerintem vicces is lenne!

23/F

2011. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma! Persze Te tudod, hogy mennyire jó a munkahelyed, és mennyire tetszik a lány. Valamennyi kockázatot érdemes vállalni.


Legközelebb amikor találkoztok, eemlítsd meg, hogy mész ide vagy oda, és ha akar, veled tarthat. Hajrá!

2011. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ő ugyanolyan alkalmazott, mint én, csak ő nemrég került a céghez, aminél én már nem dolgozok, de tudok információval szolgálni szükség esetén. Ezért jött át a múltkor is. :) Egyébként nagyon tetszik, aranyos lány, meg minden, csak kicsit úgy érzem, h nem egy "ligában" játszunk. Nem egy átlagos leányzó, de nem is egy bombázó; viszont én sem vagyok olyan, mint aki lemegy a bányába és feljön a bányarém, mert azt hiszi váltás van. Kevés az önbizalmam és ezért nem mertem még megkérdezni, vagy éppen benn volt a felettese is (az is nő, de az nem érdekel :D ) és így nem akartam erről beszélni.

2011. szept. 28. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!