Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom anyás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom anyás?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 éve vagyok együtt a párommal, akivel nemrég össze is költöztünk. Az anyja nem szeret, pedig nem szolgáltam rá! Mióta együtt lakunk, a párom hazajár néha enni, ha dolgozom, néhány ruháját hazaviszi kimosatni, pedig folyamatosan mosok. Mindig valamiért haza kell mennie. Olyan, mintha félig itt lakna, félig ott. Mit tegyek??? Már nem birom. Tipikus hülye vagyok jó messziről költöztem ide csak miatta!
2013. márc. 18. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy hiba volt odaköltözni. Nyilván szeret otthon lenni, nehezen szakad el. Az anyja nyilván azért nem szeret annyira mert elvetted tőle a fiacskáját, és már nem ő az egyetlen nő az életében.

Beszéld meg vele a dolgot. Nem nagyon tudsz ennél többet tenni, a probléma megoldása a kommunikációban rejlik. Viszont én azt tanácsolom hogy vagy tanuld meg elviselni, vagy keress mást. De először mindenképp hozd fel neki a dolgot, hátha változik.

2013. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, de nem érti... Köszi a választ!
2013. márc. 18. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Anyuciról illik kamasz korban leszakadni, akinek ez nem sikerül, az menjen szakemberhez. Viszont kapcsolat szempontjából ilyen emberrel soha nem szabad összeállni. Ő anyuci pici fia fog maradni, aki függ is az anyjától. Te pedig anyuci szemében az a gonosz perszóna vagy, aki elvitte tőle a kis fiacskáját. A legkisebb konfliktushelyzetben is anyuci ellened fogja fordítani és mindig csak második nő lehetsz az életében. Ez egy megmérgezett légkőr, ami hosszú távon működőképtelen.
2013. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is hiba volt összeköltözni. Egész életedben második maradsz. Ha gyereketek lesz, valószínűleg a szűkebb család a gyerek lesz, a párod és az anyukája, te pedig egy másodrendű valaki. Láttam már ilyet. Nem akarok tanácsot adni, mert elfogult vagyok: nekem is voltak rossz tapasztalataim egy-két anyuci pici fiával, annyira, hogy aztán mindig messzire kerültem ezt a típust.
2013. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De mit csináljak ha szeretem? Ő pedig nem érti miért baj az ha átmászkál anyucihoz, ha már úgyis közel lakik.
2013. márc. 18. 15:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha értené, akkor még lenne esély :-P

Közös háztartásban vagytok és áthordja a ruháit mosatni? Mondtad, hogy ezzel megaláz téged: a család előtt azt mutatja rólad, hogy rossz háziasszony vagy, aki még egy mosógépet sem tud bepakolni. Átjár enni? Ti együtt vagytok, ha anyós pajti etetni akarja, akkor főz és összecsomagol annyit, hogy mindketten egyetek belőle, vagy meghív mindkettőtöket kajálni. Ez a normális, ha nekik egyikőjüknek sem jut el ez az agyukig, akkor menthetetlen a dolog. Sokat fogsz szenvedni ...

2013. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Néha küld kaját. De van amikor párom kondi után hazamegy fürdeni, olyan címszóval, hogy az közelebb van, nehogy megfázzon míg ideér kondi után. Meg a melóhelyhez közelebb van, így a melós cuccot oda viszi mosni (ha már úgyis megy), stb.
2013. márc. 18. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg pont úgy és pont olyan kajákat főzni mint ami a mutter szokott csinálni... Mindig az a “standard“ kaja ha máshogy főzöl az régen rossz.
2013. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sokszor csinálok olyan kaját amit imád, de az anyukája nem csinál olyat. Semmi különlegeset nem szokott főzni, alap kajákat.
2013. márc. 18. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
A párod rosszabb, mint egy óvodás. Nemcsak azért, mert mert még mindig anyuka kisfia, hanem azért is, mert már saját háztartásban él, mégis elvárja, hogy az anyja főzzön, mosson rá. Felnőtt, épeszű embernek már nem így kéne gondolkozni és viselkedni.
2013. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!