Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon nagy szégyen ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy szégyen ha egy férfi csak úgy tud felszedni JÓ, tehát kifejezetten bomba jó nőt, hogy csak a pénzével?

Figyelt kérdés

Tehát vagyok én mint egy közepes kinézetű pasi.

Nem vagyok túl jó, bár jóképű vagyok sokak szerint, szép szemem, stb, de ennyi.

Pénzem persze nincs most még, csak arra gondoltam, hogy ugye a gazdag pasiknak mindig jó nőjük, feleségük van.


Ez törvényszerű? Tehát ez így elfogadott mindenki számára, hogy a tehetősebb férfinak jut a jobb?


Van egy ismerősöm, nagyon gazdag..és neki is olyan felesége van, hogy..szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre. Köszönöm. 23/f


2013. febr. 12. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A pénz sok embert széppé tesz.

Nézd van aki jóképű és nem kell hozzá pénz h legyen egy bombanője, van akinek meg pénze van.

2013. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nem szégyen.

Csak szánalmas

2013. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen tudom, de én nem vagyok egy olyan nagyon jó pasi, mint mondtam. Tehát ha esetleg úgy alakul az életem és full gazdag leszek, akkor elfogadott lesz mellettem egy jó nő?
2013. febr. 12. 18:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ezt akartam kérdezni. Miért tartja szánalmasnak valaki ezt?
2013. febr. 12. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyszer egy híres, de ronda embertől megkérdezték:


- Mondja, magát nem zavarja, hogy a pénzéért szeretik a nők?


- Nem, mert a pénzem is én vagyok!


Szóval érted...

2013. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán gáz. És ha ez így is lenne mint ahogy elképzeled, akkor élj azzal a tudattal hogy nem szerelemből,csak a pénzedért van veled. Bár lehet,hogy utólag beléd szeret az illető, de ennek akkor is a pénz lesz az alapja. Nézd meg Hugh Hefnert, 100 éves, és playboy k*rvák jutnak neki.
2013. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha neked csak az a fontos egy nőben, hogy csini legyen, és nem zavar, hogy csak a pénzed kell neki, akkor nem szégyen. Mindenki csinálja úgy, ahogy jól esik.:)
2013. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha pénz van, bármi lehetséges.
2013. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy valami kell, ami összehasonlítja a hímeket. Az állatvilágban az erő az, az ősembernél is kb ez lehetett. A legerősebb, legnagyobb férfi volt az Alpha, neki voltak a legjobb "csajai". Ma viszont az erő már nem menő. Egy szinten túl, csak kokszos majmokká válnak a nők szemében, nem pedig álom pasikká. Meg ugye az a fránya sztereotípia, hogy a kigyúrtak ostobák. Persze adni kell magadra, de ezzel kitűnni nem nagyon lehet. A jóképűség szintén fontos, hiszen azokat a klassz géneket fogja a gyereke is megkapni. De ez vagy megvan, vagy nincs. Ha nincs, akkor kell valami más. A legjobb ezek közül a pénz, mert ha ugyan nem is mindig egyenesen arányos, azért gyakran megmutatja, hogy ki mennyit ér, mennyire hasznos a társadalom számára. Jellemzően azoknak van sok pénzük, akik vállalatokat vezetnek (sok száz embernek adva ezzel munkát), vagy kiemelkedőek a szakterületeken (a legjobb programozók, pénzügyesek)..


Úgyhogy nincs ebben szánalmas, kell egy mérőeszköz, és annak leginkább a pénz felel meg.

2013. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó válaszok..őszinték vagytok, nem erre számítottam.

A pénz is én vagyok..ez jó. :)

2013. febr. 12. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!