Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől még lehet, hogy Ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől még lehet, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk egy lánnyal kb egy évig, ennek már közel öt éve. Nem volt nagy szerelem, sőt... Aztán mindkettőnk ment a maga útjára. Azóta bölcsebbek, érettebbek lettünk (30 felett vagyunk), és lehet, hogy újra elkezdődik valami, de egyelőre csak diszkréten, lassan közeledünk a másikhoz. Hasonló a gondolkodásunk, az értékrendünk, sok mindenben az ízlésünk is. Férfiként azt mondhatom, a saját és a környezetem tapasztalatai alapján, hogy ritkán találni ilyen nőt. Egy a bibi: nem az a nő, aki után minden férfi megfordul az utcán. Bár a kémia is jól működött köztünk, mégsem vagyok benne biztos, hogy idővel, egy nála szebb nő miatt nem hagynám ott. Ettől függetlenül tudom, hogy az értékek belülről fakadnak, és lehet, hogy pont az igazit hagynám ott egy másik szépsége miatt, aki lehet, hogy közel sem olyan értékes, mint Ő. Azt mondják, az ember úgyis érzi majd, hogy ki az igazi, én is azt érzem, hogy minden szempontból jó lenne vele, kivéve ezt az egyet. Fogadjam el Őt így, vagy, ha már itt fennakadtam, akkor inkább ne erőltessük?
2013. márc. 18. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki akibe fülig szerelmes az neki az igazi csak sokszor csalódik és kiderül hogy mégsem, szóval talán igen talán nem.
2013. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát állítólag az igazinál semmi sem kérdés.. De ez nem mindenesetben van így. A külsö meg nem minden. Lehet, hogy a szép nö, olyan ocsmány lenne belül, hogy sírva futnál el. Mindesetre vedd számba, hogy te, hogy nézel ki? Lehet te se vagy olyan akik után megfordulnak az utcán, csak te nem látod. Szerintem próbáljátok meg és majd kiderül.
2013. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ő az igazi, ha már ennyit kell gondolkodnod rajta.
2013. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy mások mennyire fordulnak meg utána az utcán, hanem az, hogy ha igazán szereted a társad, akkor számodra ő a leggyönyörűbb. Ettől még látod, ha másnak szép a külseje, jó az alakja stb. de az mindig "csak egy test marad" . Viszont amikor a szerelmedre/társadra nézel őt fogod a legszebbnek tartani, mert őt minden tulajdonságával együtt szereted.

Lehet nem mindenkinél így működik, nálam igen. De ez csak egy vélemény.

2013. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!