Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom kit válasszak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozole12 kérdése:

Nem tudom kit válasszak 2 csaj közül. Szerintetek? A többi lent

Figyelt kérdés
Van két csaj az egyik ott lakik ahol én és mindennap összefutunk nyilvánvaló hogy tetszek neki..egy párszor megpróbált megcsókolni.. aranyos kedves nem is buta jól érzem vele magam stb...A másik csajnak nem tudom hogy tetszek-e gyönyörű ő is aranyos jó beszélgetőpartner de egyszerűen nem tudom hogy mit akar tőlem hogy csak barát ként kezel-e vagy szeretne valami komolyabbat is tőlem..az összes edzésemen kint van utána beülünk a presszóba beszélgetünk meg egyebek és egyszerűen megőrülök érte is..de csak az egyik jöhet szóba szóval jó lenne ha segítenétek köszi előre 17/F :)
2013. márc. 18. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te döntheted el, mi mit tudunk mondani?
2013. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Második! Te írtad, hogy megőrülsz érte...
2013. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyiket jobban szereted.
2013. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hanariko ***** válasza:
hát sztm az első, bizonytalanra (nem tudod hogy barátként kezel e, vagy mi) nem adnék, de tényleg te érzed, ha mégis a másodikat szereted jobban, vele próbáld meg.
2013. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem szeretném egyiket sem megbántani a döntésemmel.. de az elsőt jobban ismerem vele nőttem fel..egyszerűen nem tudom..ha sokat várok mindkettő elúszik..
2013. márc. 18. 19:09
 6/12 A kérdező kommentje:
az ismeretlenebb viszont nagyon vonz..
2013. márc. 18. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt!
2013. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyiket se!

Tapasztalatból mondom, ha két ember tetszik egyszerre, akkor egyiket se válaszd, mert egyik sem tetszik igazán, mindegyikben más tetszik. Inkább ne gondolj egyikre sem, egy idő után fel fog tűnni, ha valamelyik őrülten hiányzik, és csak rá tudsz gondolni, a másikra nem...

2013. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de az idő trükkös..ha elviszik előlem azt aki hiányzik akkor mi van? :/
2013. márc. 18. 19:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerd meg a másikat először jobban!
2013. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!