Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk,7. -es vagyok és,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk,7. -es vagyok és, hogy tudnék egy nagyon jó csajt felszedni aki 8. -os és egy 9. -esbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nagyon belévagyok esve mindenki mást akinek bejöttem visszautasítottam, mert csak ő tetszik, de ő meg le sem sz*rja a fejem! (a 9.-es srác meg így van vele!)

#tetszik #szerelmes #7.-es srac #8.-os csajba #akinek egy 9.-es
2013. márc. 18. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Na szóval:

1. 7-esen inkább tanulj.

2.Ha a csaj leszarja a fejed, akkor jöjj össze azzal a csajjal, akinek bejössz.

3. Ha mindenáron az a csaj kell, akit mondtál, akkor hívd el valahová, és szembesítsd azzal, hogy a 9.-es srác leszarja a fejét, ezért inkább téged válasszon, mert te szereted.


Remélem, segíthettem...

Sok sikert hozzá!

2013. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, ma tudtam meg hogy már nem tetszik neki a 9.-es! :) am az meg jó ötlet hogy elhívjam valahova, már gondolkodtam rajta csak nem tudom hogy lenne e rá bátorságom... Am meg nyugi szoktam tanulni, egy erős suliba járok, szóv. muszály!
2013. márc. 19. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Király, 1.vagyok.

Na, odamész hozzá, köszönsz neki, elhívod...

Közben meríts abból önbizalmat, hogy ha sikerül, lesz egy jó csajod.

Holnap kérdezd meg és tájékoztass a fejleményekről :D

2013. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!