Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EGYETEMISTÁK! Mennyit tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EGYETEMISTÁK! Mennyit tudtok találkozni hetente a párotokkal?

Figyelt kérdés
Egy szakra jártok/egy városban vagytok-e? Mióta vagytok együtt? Mennyire hiányzik a másik? Mennyit besdzéltek - skype, telefon?
2013. márc. 19. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem főiskolás volt párom mikor megismerkedtünk ő 85 km-erre tanult tőlem én bejárós voltam. Tőlem olyan 1 órányira lakott, szerdán mikor alapból nem voltak órái és hétvégén tudtunk találkozni. Mi most leszünk 21 hónapja együtt és már együtt lakunk. Általában facen és később skypon is beszéltünk.
2013. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi szerencsére minden nap látjuk egymást. Két külön szakra járunk, de mindketten ugyanarra az egyetemre. A suli miatt most ugyanabban a városban is lakunk, sőt, szeptembertől össze is költöztünk egy közös albérletbe. Nekünk így a legegyszerűbb. Mivel együtt élünk, nem nagyon szoktunk skype-on beszélni, telefonon is maximum csak annyit, hogy ki mikorra ér aznap haza, kell-e valamit vinni a boltból, stb. :)


Amúgy 2 és fél éve vagyunk együtt. :)

2013. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Heti három-négy napon. Ő már dolgozik, én tanulok, de amúgy se igényeljük, hogy állandóan egymás s.ggében legyünk, úgyhogy ez bőven elég.

21L

2013. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Együtt élünk.
2013. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mi naponta fél órát tudunk együtt lenni az egyetemen, napi 1-2 óra skype este, hétvégente meg egy teljes napot együtt töltünk. Néha kevésnek érzem. De A nyártól félek: én miskolci, ő soproni :/

Köszönöm a válaszokat amúgy :)

2013. márc. 19. 10:03
 6/8 ivilicious ***** válasza:
egíütt lakok vele, szóval nincs gond :D együtt költöztünk fel nyíregyházáról pestre, ő 10 évvel idősebb
2013. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem főiskolás a barátnőm csak az a bibi, hogy ő Győrbe jár, én meg Pécsre. Minden nap beszélünk telefonon vagy skypon. Minden hétvégén együtt vagyunk/alszunk. Néha lejön hozzám pár napra, de pl már olyan is volt, nem is egyszer, hogy sírva felhívott (valamiért ki volt bukva) hogy amint tudok menjek oda. Az utat ha jó a forgalom,akkor 4-4,5 óra alatt le lehet nyomni, csak hát anyagilag elég nagy érvágás. A tervek szerint én idén végzek (vagy nem) és jövőre közösen veszünk ki albérletet győrben, neki meg már csak azaz egy év lesz.
2013. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nektek is kitartást :) Am. hozzátok képest nekünk jó, hogy mi 1o hónapot vagyunk távol és csak 2 külön.
2013. márc. 19. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!