Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a közelgő suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a közelgő suli discoban találkozni fogok egy olyan fiúval aki nemrég ment el a sulinból? (szeretem)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Már megmondam a fiúnak hogy mit érzek iránta mielőtt elment de erre nem igazán reagált ( valószínüleg azért mert tetszett neki egy lány, de a csajnak most lett egy pasija) és mivel kicsit félénk vagyok ezért mikor utoljára találkoztunk csak egy sziát tudtam meki momdani. Lenne valami ötletetek ahhoz hogy hogy kezdhetnék el vele járni?
2013. márc. 17. 23:51
 1/6 fospuska ***** válasza:
csak akkor fog menni,ha ő is akarja. ha nem,ne is erőlködj,mert csak bohócot csinálsz magadból.
2013. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt ő fogja eldönteni, nem Te, attól tetszik és elmondtad, ez nem jelent semmit, lehet nem jössz be neki

így várd meg, ha ő közeledik, akkor jó, ha nem akkor ennyi N

2013. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha elmegy veled disco-ba akkor van remény

beszélgess vele, táncoljatok. kezdő lépésnek ez elég. a végén pedig beszéljétek meg mikor lesz a következő randi

2013. márc. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Baccardi01 ***** válasza:
Próbáld meg vele felvenni a kontaktust. Beszélgessetek sokat.
2013. márc. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem velem jön el a discoba :/ hanem csak ő is eljön mert hívja az oszzály. De azért köszönöm a segítséget :)
2013. márc. 18. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
óh :( akkor ez sajnos olyan szekér ami után futsz csak nem vesz fel. vedd észre azt, aki te utánad fut, és eddig nem vetted észre. ne évek múlva bánkódj azon, mennyire vak voltál
2013. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!