Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 29 éves férfihez nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves férfihez nem túl fiatal egy 20 éves lány?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata ilyennel kapcsolatban az írjon, de mások véleményét is szívesen várom..
2008. jún. 10. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ebben a korban ez már teljesen normális. Az, hogy működni fog-e a kapcsolat, nem a korkülönbségtől függ. Az a lényeg, hogy a fiú felnőttként kezelje a lányt, ne úgy mintha a hülyegyereke lenne, és akkor nem lesz semmi probléma.
2008. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Szerintem ez teljesen véleményfüggő.

Én semmi rosszat nem látok ebben.17éves vagyok a barátom pedig 29.Kicsit fura de már 4 éve boldogok vagyunk együtt.

Ne foglalkozz mások véleményével.

2008. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ mindtkét személytől és az érettségüktől.

Ha már mindkettejüknek volt sok kapcsolata, akkor szerintem nem probléma.

De ha a lány még tapasztalatlan, akkor nem biztos, hogy jó sül ki belőle.

2008. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok a barátom 33 egyáltalán nem a korkülönbség számít,hanem ,hogy megtaláljátok a közös hangot stb
2008. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam .. :)
2008. jún. 10. 13:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 6éve boldogan élek a párommal, 9 és fél év korkülönbség van köztünk, mikor összejöttünk 20 voltam, ő pedig 29.:)
2008. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam mikor egy 31 eves srac kihivott talalkozni mert mindketten modelek voltunkj, s h beszeljunk meg egy fotozast...hat kapcsolat lett belole, es teljesen jol egyeztunk, mert o meg gyerekes is volt..vegul azert nem ment par honap utan mert meg o volt tul gyerekes felfogasu hozzam..akarmilyen furan is hangzik
2008. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem számít a kor már itt. ha boldogok vagytok együtt miért ne? sok sikert :)
2008. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én párom 14 és fél évvel idősebb, és mellette boldogabb vagyok, mint valaha. 9 év még később sem lesz zavaró
2008. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20 vok és lassan férjhez megyek, igaz az én vőlegényem 24 éves, de pl van egy osztálytársam, szintén 20 éves, akinek egy 40 éves pasija van, és a srác nemrég kérte meg a kezét, szal náluk is lesz majd esküvő, és hát el van fogadva. Mért lenne fiatal?! Ha ti úgy érzitek hogy készen vagytok rá, a srác elfogadja a lányt és úgy kell neki ahogy van, és fordítva, akkor itt nincs mit gondolkozni.
2008. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!