Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt nők (férfiak) hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt nők (férfiak) hogy kell egy férfit teljesen magadba bolondítani?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legszebb dolog,de felnézek az olyan nőkre akik a férfit annyira megbabonázzák,hogy teljesen odáig lesz a nőért.(jó értelembe nem) Mi a trükk?


Azért írtam férfit nem pedig srácot Nő/lány mert felnőttek érett nők véleményére vagyok kíváncsi nem pedig tizenéves kamaszt hódításokra.


2013. márc. 19. 13:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi jó értelembe!!!! a nem szó véletlen.
2013. márc. 19. 13:50
 2/14 anonim ***** válasza:
Szex-szex-szex. És még egy kis szex.
2013. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy nőnek elérhetetlennek kell lennie a férfi számára, így beindul bennük a vadászösztön.

Egy kacér pillantás, kéjes mosoly és már áll a farkuk.

2013. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen de pl ne a szex legyen az első motiváció kisit tekintsünk el tőle.

A jó szexet megunja a férfi?

2013. márc. 19. 13:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Légy önmagad!Mosolyogj sokat!Legyél magabiztos!
2013. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

37N vagyok... A "trükköt" nem lehet elmagyarázni, de tényleg az erőteljes szexuális kisugárzás a kulcsszó... manipuláció, színjáték...


NE akarj ilyen lenni! És NE akarj ilyen nőt!


Felszínes, felületes vagyok, valódi kötődésre képtelen. Csak játszom a pasikkal, élvezem, hogy csorgatják utánam a nyálukat, de nekem csak a tudat kell, hogy "ez is megdugna". Kapcsolataimban totál érzelemmentes vagyok. Rövid ideit (pár hónapig) el tudom játszani a kötődést, de hosszú távon nem.

Csak olyanokhoz tudok igazán vonzódni, akik hozzám hasonlóan manipulatívak, és velük mindig megszívom.


Ami kívülről olyan vonzó tulajdonság, valójában egy súlyos személyiségzavar.


(Dolgozom azon, hogy változzak - én nem akarok ilyen lenni, nem akarok már senkit magamba bolondítani.)

2013. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dörmögő válasza:
Hát pedig a szex a legfőbb fegyver egy nő kezében.
2013. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én csak beszélgettem vele, mást nem mégis állt a farka,

pedig semmi különöset nem tettem

a szex az meghatározó, mindenben jelen van

oké kapcsolathoz nem elég, de figyelem felkeltésnek igen, sőt akarjon is, bár ez is egyénfüggő N

2013. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szexszel. 7éve vagyok férjnél és mindent megkapok tőle. Cserébe minden szexuális kívánsága teljesítve van.
2013. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A jó szex kell mindenképpen, de csak ez így nagyon kevés. Én sem maradtam volna meg a férjem mellett, ha csak a szex működik jól és ő sem mellettem. Ezt szinte bárki mástól is megkaphatnánk (ha nem túl ügyetlen) és mielőtt találkoztunk, volt is benne részünk mindkettőnknek, nem mi vagyunk egymásnak az elsők.

A párom állítása szerint én vagyok az első nő, aki teljesen az ujja köré csavarta, mert még ennyi szeretetet, megértést, törődést, gyengédséget nem kapott senkitől. Érdekes, a volt barátom is élete nagy szerelmének tartott, és hasonló dolgokat sorolt fel. Pedig a szex vele is szuperül működött.

De szerintem konkrét módszert mondani erre nem lehet, mindenkinek mások az igényei.

Az ismerkedés elején biztos előnyt jelent a vonzó külső, a vidámság, a kedvesség, ha arra kerül a sor, a szexuális összhang. De hogy valakit hosszútávon is "magunkba bolondítsunk" egy tartalmas kapcsolatban, később ennél többet kell nyújtanunk lelkileg és érzelmileg.

Persze mondom ezt nagy általánosságban, más típusú embereknél tisztán szex alapú kapcsolatok is jól működhetnek biztosan. De azoknak a férfiaknak, akikkel eddig én kapcsolatba kerültek, mindnek voltak komoly érzelmi igényeik is.

34/N

2013. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!