Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejönnek a rejtélyes fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a rejtélyes fiúk?

Figyelt kérdés
Rejtélyes alatt azt értem, hogy nem közli minden gondolatát a világgal, introvertált, nem beszél fölöslegesen, de amúgy sikeres, és jól érzi magát. Kort is ps.
2009. szept. 16. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
akkor igen, ha az illető nem jön mindig azzal, hogy ő milyen rejtélyes és kiszámíthatatlan. attól falra mászok. amúgy szeretem az érdekes srácokat.
2009. szept. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát, az introvertált, az neméppen egy jó tulajdonság. a nem közli minden gondolatát, az csak akkor jó, hogyha azért lehet vele beszélgetni, és nemcsak felszínes dolgokról. sztem ez úgy izgi, hogy amúgy nembeszél feleslegesen, de mikor mélyebbre ható beszélgetésbe kezdetek, akkor viszont megtud nyílni, és egészen érdekes dolgokat mond, a csaj megcsak képed elfele, hogy hú, dejó dolgokat mond, meg tök érekes, meg nemis gondfoltam volna, stbstb. sztem ez így a szuper :D
2009. szept. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem visszahúzdónak is lehetne nevezni akkor már. :) Én is elég visszahúzódó vagyok, de az jellemző rám, hogy nem közlöm minden gondolatom másokkal, csak ha érdekli őket(ami ritka). Meg introvertált vagyok, nem beszélek sokat. De nem érzem azt, hogy rejtélyes lennék. Szóval nem tudom, lehet rosszul fogalmaztad meg a számodra rejtélyes fiút. 21/F
2009. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!