Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kevesebb együttlét megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevesebb együttlét megoldás lehet ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Kb másfél éve mindig együtt alszunk, és minden szabadidőnket együtt töltjük. Olyan, mintha együtt laknánk, csak 2 helyen, mert náluk is meg nálunk is vagyunk. Nem azt mondanám, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, mert eljárkálunk ide meg oda, és elhülyülünk, nem unom. Egyszerűen csak szükségem van szabadságra. Már a szakításon gondolkodom, mert úgy érzem, nem vagyok szerelmes már, de ő nagyon szeret - és én is,csak nem az az igazi szerelem már-, ezért gondoltam rá, hogy megpróbálhatnánk azt, h sokkal kevesebbet lennénk együtt. Mondjuk nem aludnánk együtt, hanem csak heti 1-2szer, és napközben is csak néha lennénk együtt, amúgy meg mindketten otthon v barátokkal, de a lényeg, h külön. Szerintetek ennek van valami haszna, lehet, h könnyebb lesz rájönni, mi a helyes megoldás? A szakítás v a további együttlét?

20/L


2013. márc. 19. 16:45
 1/5 D'a ***** válasza:
szerintem jó ötlet :)
2013. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg , hogy kevesebbet vagytok együtt. Hát ha sikerül megmenteni ezt a kapcsolatot.
2013. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egy kapcsolatot "megment" az, hogy kevesebbet vagytok együtt, az nem kapcsolat. Már legalábbis az én fogalmaim szerint. (Nekem az a kapcsolat, amikor mindent megosztanak egymással a résztvevők, azaz nagyon leegyszerűsítve legjobb barátai egymásnak, és d*gnak is. :)) Persze lehet, hogy másnak nem is erre van igénye, szóval ti tudjátok (ha tudjátok), hogy egyáltalán mi kell nektek.
2013. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor csak arra gondolok hogy később, ha majd együtt is éltek akkor is elmenekülsz majd, nehogy egymás agyára menjetek? Nem jó filozófia. Inkább aludjatok együtt továbbra is csak járj el többet nélküle, barátnőzni vagy csináld a hobbidat, tanulj stb, de ne vele...

Az általad leírt módszert én is próbáltam, megcsalás, szakítás lett a vége (a párom elhagyott vki másért)...

Ezen gondolkodj el...


27N

2013. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit drasztikus váltás lenne szerintem. Az, hogy együtt alusztok rendben van, de napközben ne legyetek állandóan együtt. Menyj el barátnőkkel kávézni, vásárolni, próbálj meg olyan dolgokat csinálni amik nélküle is jók, sőt, ő esetleg plusszban lenne. Vannak kimondottan csajos sorozatok, kezdj el nézni egy párat... A lényeg az, hogy legyenek elfoglaltásgaid amiket nélküle is élvezel és tudd eltölteni nélküle is a szabadidődet.

Túl fiatal vagy még ahoz, hogy bezárkózzatok a saját kicsi világotokba és mindent együtt csináljatok és külön pedig semmit.

2013. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!