Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanács kérés, megoldható még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kryly kérdése:

Tanács kérés, megoldható még van e esély?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel közel 2,5 éve együtt vagyunk. Az elmúlt hónapban sokat veszekedtünk/kaptunk össze mindenfele hülyeségen.Ami nekem fel se tűnt viszont neki felgyűlt benne és kikészült és kitört belőle.Illetve ráment az irántam érzett érzéseire is. Leültünk megbeszéltük mindent amit eddig magában tartott. Mindketten szeretjük egymást bár benne megenyhült az érzés. Megbeszéltük hogy mindent megteszünk hogy helyre hozzuk a dolgokat. Viszont ha az érzései nem változnak (se pozitív, se negatív) akkor nem biztos hogy működni fog,hogy tudjuk e élni a mindennapokat. Tanácstalan vagyok hogy mit kéne tennem annak érdekében h ezt feldolgozza ,és vissza térjünk a rendes kerékvágásba és az érzés úlyra kölcsönös legyen.

2013. márc. 18. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
úlyra?????
2013. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is türelem. Vannak olyan emberek, akik nehezen dolgozzák fel a veszekedést, vannak olyanok, akik gyorsan túl lépnek rajta. Én is olyan voltam, aki csak gyűjtötte magában a tüskéket és nehezen léptem túl egy-egy rossz időszakon. A barátnőd legalább már kibukott és őszintén kimondta, mi a gond. Figyelj rá, csináljatok közös programokat (kirándulás, kávézó, étterem, múzeum stb. stb amit szerettek). De csak kettesben legyetek. Idővel kiderül, hogy folytatható-e a kapcsolat....
2013. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem újra .Nem mentünk külön sose. Minden problémát megbeszéltünk és túl jutottunk rajta.
2013. márc. 18. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha elfogadsz egy tanácsot: egy nőnek a tapasztalataim alapján semmi sem visszataszítóbb, mint ha azt látja rajtad, hogy tepersz érte. Ami a fura, hogy tudatos szinten még lehet, hogy aranyosnak is fogja tartani, hogy "jaj de jó, hát mégis ennyire szeret", de a női lénye legmélyén éppen az ellenkező hatást éred el vele. Még eddig mindig ez jött be nekem. Szerintem keménynek és határozottnak kell lenned, de nem taplónak. Ha hibáztál, be kell ismerni, de nem kell bocsánatért esedezni. Maradj a tényeknél: igen, fontos vagy nekem, de ez és ez nem mehet így tovább, cserébe ezt és ezt tudom felajánlani. Ha így jó, akkor jó, ha nem, nem. A lényeg, hogy lássa, hogy nélküle is remekül megvagy (akkor is, ha esetleg ez nincs így), máskülönben cseszheted. (31 é ffi)
2013. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2. Igen mindketten érezzük ,hogy most jó lenne több időt kettesben tölteni kicsit kiszakadni a midnennapokból. Viszont ez nem olyan egyszerű mindketten tanulunk én dolgozok is így alig tudunk betervezni komolyabb dolgokat. Bár programokat szerveztünk előre a következő 2 hétre hogy kikapcsolódjunk. viszont nem is akarok a ló túloldalára átesni,nem akarok egyfolytában a seggébe lógni és ráerőltetni a szeretetem.Mert az megint rossz lenne csak megfolyatnám vele. és szerintem kell neki a szabad tér h kikapcsoljon a társaság miatt..


#4. nem akarok teperni mert tudom hogy az nem vezet túl jóra. Ahogy írtam nem akarom megfolyatni magammal úgymond.Viszont szeretném érzékeltetni vele h szeretem,még mindig bármi van számíthat rám megbízhat bennem.

2013. márc. 18. 12:58
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha csinálsz valami romantikusat akkor újra szeretni fog
2016. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!