Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol, vagy hogyan ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shanyce kérdése:

Hol, vagy hogyan ismerkednek a normális férfiak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban sajnos számtalan csalódáson mentem keresztül, s valamiért bármely ismerkedési formát választottam (személyes, társkereső, stb.), mindig csak a faragatlan, kizárólag a testiségre hajtó férfiakhoz volt szerencsém. Érdekelne, hogy milyen ismerkedési módszerek felé legyek nyitottabb, hogy azok a férfiak is megtaláljanak, akik más értékrenddel rendelkeznek, mint az átlag.

Normális férfi alatt én az olyanokat értem, akik először időt szánnak arra, hogy megismerjenek egy nőt, és nem az a mérvadó számukra, hogy mielőbb ágyba vigyék. Azokat, akik az emberi értékeket keresik a másikban, és fontos számukra, hogy a nőnek legyen tartása. Ebben szeretném most a segítségeteket kérni, és nagyon hálás volnék, ha olyanok válaszolnának a kérdésre, akiket tényleg komolyan foglalkoztat a téma, és nem véleményezni kívánják a kérdésem, vagy éppen minősíteni engem. A válaszokat előre is köszönöm!


2013. márc. 19. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Korosztálytól függ.
2013. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én chat.hu-n ismerkedem, és nagyon türelmesen kell válogatni, de akad ilyen (mondjuk ők meg nekem pálya :) ).
2013. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy ismerkedünk mint a többiek.Csak mi szolidabban és udvariasabban nyomulunk.

Ugyan úgy keresd tovább ezeket a pasikat.

2013. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Egyébként hadd pontosítsak: attól még nem feltétlenül "normális" egy pasi, hogy kivár a szexszel... az én értékrendemben ez pont hogy nem normális - de én egy szexmentes házasságból menekültem, így talán érthető, hogy nálam a szex kiemelten fontos. :)

N

2013. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Simán csak elkezdek beszélgetni, aztán vagy tetszik a csajnak ez a lelkizős típusom, vagy nem. Szerintem az ilyen fiú inkább csak barátként néznek, de tököm se fog megváltozni :D Ne gondolj semmi különösre, ugyanolyanok a "normális" férfiak mint bárki más, csak kevés van az olyanokból akiknek tényleg nem fontos az, hogy ágyba vigyenek egy nőt. Mint más típusoknál, itt sincs egy hely ahol ezek dögivel vannak, próbálkozni kell.
2013. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1# Sokat segítettél a kérdezőn.


Magamat és a haverjaimat is normálisnak tartva, azt mondom, hogy nem járunk túl sok helyre. Egyik haverom a barátnőjével a buszon ismerkedett meg, így ezt se kell kizárni :)

Mi pl. kultúráltabb kocsmákba is lejárunk pár hetente, elég sok a fiatal ezeken a helyeken.

2013. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
#4 - te elváltál, ergo már nem felehetsz meg egy "normális" értékrenddel bíró ember elvárásainak, innentől értelmetlen a mondanivalód. Le lehet pontozni.
2013. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem társkeresés céljából, de valami ilyesmit képviselek, és sajnos nem tudok segíteni.

Mivel ez a szitu fordítva is fennáll, én pl már kicsit belefáradtam a sok sekélyes, felszínes lányba, így nem is erőltetem magam túlzottan, max baráti körön belül szoktam ismerkedni, de az meg elég korlátolt :)

Amúgy hajrá :)

2013. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
# 7: Ok, akkor keress az én korosztályomban (40 körül) egyedülálló nőt. :) Sok sikert hozzá! :)
2013. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
GyK-n.
2013. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!