Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szoktatok más csávókról álmodozni, ha van pasitok?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokra gondolok, akiknek hosszabb kapcsolatuk van, és már elmúlt a "pillangók a gyomorban" szindróma. Előfordul veletek, hogy más fiúk járnak a fejetekben, vagy akár csak egy konkrét fiú és hosszabb távon, gyakran rá gondoltok? Ez befolyásolja a kapcsolatotokat?
2013. márc. 20. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen, néha, de csak ilyen nem valós arctalan személyekkel. Akkor gondolnék hosszú távon valakire, ha lassan átveszi a párom szerepét az érzések terén...de akkor meg irány a szakítás.
2013. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Az exemnél a kapcsolat végén előfordult, de csak mert már nem szerettem, rövid úton szakítottam is vele és összejöttem inkább azzal, akiről fantáziáltam.

2013. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ivilicious ***** válasza:
nem.
2013. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Exem mellett ritkán ugyan, de néha megesett. De az inkább csak annyi volt, hogy pl láttam egy nagyon helyes srácot valahol, és elképzeltem, hogy milyen lehet hozzáérni, megcsókolni, vagy akármi. Aztán mentem tovább és a srác el is lett felejtve. Soha nem csaltam meg, és nem is tettem volna. Olyan nem volt, hogy hosszútávon egyvalakiről fantáziáltam volna, az nálam már érzelmi töltetű lenne, és ott akkor komoly gondok lettek volna.

És nem nagyon befolyásolt semmit. Szerintem ennyit ő is fantáziált másokról.

2013. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

idegenekről szoktam álmodozni, és álmodni is. :) kitalált karakterekkel.


de csak a pasimmal szoktam smárolni, álmoman is. a csók részletet pedig nem képzelem bele az álmodozásomba.

2013. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!