Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikkel veszítek még nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikkel veszítek még nagyobbat: ha egy reménytelen szerelmi ügyben elmondom a lánynak hogy mit érzek iránta, vagy ha egyáltalán meg sem tudja?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe teljes mértékig beleszerettem, de olyan szinten, hogy még nyitott szemmel is látom magam előtt és gondolataim már egyáltalán nincsenek másról... Az viszont nagyon komoly gond, hogy ő ebből SEMMIT nem érez viszont (igen, így csupa nagybetűvel). Ráadásul az ismerőseim sem igazán díjaznák ezt a lépésemet. Egyáltalán elmondjam neki az érzéseimet, majd ezek után még nézzen teljesen hülyének is, vagy inkább próbáljam meg valahogy kitörölni a fejemből, de ez lehetetlen akárhogy is nézem. Szóval mit gondoltok, melyiket tegyem a kettő közül? Mert ebben az esetben jó döntés nincs, csak a második talán kevésbé rossz és fájdalmas, de ebben az esetben még azt az 1:100000000-hoz esélyt sem adom meg a dolognak...
2013. márc. 20. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, veszteni nem vesztesz semmit. Ha nem mondod el, akkor meg benned van a kérdés, mi lett volna, ha
2013. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy tanácsolták ezt szóval csak továbbadom:


"Ha odaállsz elé és direktben elmodod neki, hogy mit érzel azzal nem sok esélyed van. Próbáld inkább csak fokozatosan, pl elhívni egy kávéra vagy valami egyébre. Ha elmegy akkor beszélgettek, stb, ha nem akkor meg nincs mit tenni."


No, én eképp is tettem, nem lett végül a dologból semmi, de nem is nézett hülyének vagy ilyesmi, igazából én sem éreztem kellemetlennek. Egyszerűen nem jött össze és kész.


Ha nem teszel semmit, akkor ott fog benned motoszkálni, hogy mi lett volna ha...? Ha lerohanod, hogy ő a legjobb nő, akit valaha láttál, valószínűleg elhajt. Neked kéne megtalálnod a középutat, és közben igyekezz határozott maradni. (Bár olvasva a kérdésedet szerintem egy épkézláb mondatot nem tudnál neki szemtől szemben elmondani, egyszer voltam én is így :) Ha írsz neki akkor pedig ne kérj bocsánatot, elnézést, stb, Hanem pl hívd el kávézni, fagyizni vagy bármi egyéb ami ha belemegy, akkor tudtok beszélgetni közben.

2013. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!