Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 srác tetszik, hogyan döntsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 srác tetszik, hogyan döntsem el, hogy melyikkel lenne érdemesebb összejönnöm?

Figyelt kérdés
mindkettővel szoros kapcsolatom van, mást szeretek bennük és egyszer az egyikhez aztán a másikhoz húz jobban a szívem... nem tudom mi lenne a helyes.. mivel tudnám ezt eldönteni? előre is köszönöm
2013. febr. 17. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
dobj fel egy érmét bas.zki
2013. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
dobj fel egy pénzérmét, ha fej, akkor az egyeskét, ha írás, akkor a ketteskét.
2013. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
édes hármas 4ever
2013. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha igazán tetszene az 1-es számú srác, akkor nem tetszett volna meg a másik, tehát a 2.
2013. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
ne legyél felszines. Ne azt válaszd akivel együtt tudnál élni hanem azt aki nélkül nem :)
2013. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Mivel a fiúk úgyis csak pinát akarnak szerintem lehet mindkettő :D
2013. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a evolúciós szakértők szerint,ha több versengő hím van képben,akkor a nagyobb farkút fogja választani a nő.

úgyhogy hagyjuk ki belőle a szívet meg a többi sületlenséget.

2013. febr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
melyik jött elsőnek és melyik másodiknak? ha a másodikba beleszerettél nyilván valami hiányzott az elsőből de amúgy ha őszinte vagy magaddal szerintem tudod a választ
2013. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
édes hármas nem mondhatod soha azt h. nem analaztak jól meg meg tuti 1 ik jol tud dugni ez a lényeg nem
2013. febr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.. ha ebben a pillanatban választanom kellene, akkor tudom, h melyik lenne, de az a baj h ez szinte hetente változik.. egyik héten az egyiket, másik héten a másikat szeretem jobban és kellene valami, amivel véglegesen dönteni tudnék
2013. febr. 17. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!