Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen számotokra az álompasi?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy mik azok a tulajdonságok amit nagyon szerettek egy srácban és mik azok amiket nem. Ne ilyen tág dolgokat írjatok hogy pl legyen kedves, jó dumája legyen stb... hanem kicsit konkrétabb dolgokra, szokásokra korral együtt!
2013. márc. 20. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért olyan sokszor ne. Még a végén félrevezeti az egészet. A nők képesek rá!:D De szerintem nem nyálas. :)
2013. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fúúúú... Hát ha a kinézetét nem vesszük,imádom a komoly pasikat:)Imádom nézni,amikor néha nem fogják fel a hülyeségeimet... Ne legyen túl kocka(nem baj ha néha játszi) Sportoljon és azért legyen baromi romantikus(pl Eszembe jutottál,amikor kaját vettem,hoztam neked a kedvenc gumicukrodból!),legyen humora,és bár ez nem belső tulajdonság ,fel tudjon emelni.Ja és ne legyenek béna és perverz viccei hogy ott égjek...(az én korosztályomban sajnos gyakori) meg persze fogadja el hogy nem akarok vele lefeküdni min. 18 éves koromig.Ennyi jutott eszembe most teljesen az álompasiról beszéltem ,a legtökéletesebbről...

15/l

2013. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!