Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok tippeket adni mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tippeket adni mivel vészeljem át életem első szakítását?

Figyelt kérdés

Életem szerelme 2év 3hónap után szakított velem, mondván, hogy ő már nem szeret és már van egy másik barátnője:( Azóta folyton csak sírok pedig már 1hónap eltelt életkedvem 0.

Én iszonyatosan szerelmes voltam belé és ő is belém legalábbis úgy éreztem nem értem hogy történhetett ez meg:'(

Folyton visszaolvasom a levelezéseinket amikben az állnak hogy :örökké szeretni foglak, nem hagylak el soha, te vagy akit igazán szeretek és ehhez hasonló dolgok... a képeinket... akkor mégis miért hagyott el?:'( Kérlek segítsetek, mert nem tudom, h fogom tudni ezt feldolgozni, h ő már mással van. Köszönöm. 19L


2013. márc. 20. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Látod, sose ígérjen senki! Ne kérdezd, hogy akkor miért... Egyértelműen azért, mert az ilyen ígéretek nem jelentenek semmit. Vagy veled marad, vagy nem.

A tippem: az idő.

2013. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerezz egy ujj barátot.Például engem:D.Csak beszélgetésre gondolok,ne érts félre.
2013. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem értem én minden ígéretemet komolyan gondoltam hisz még mindig szeretem ennyi idő után is én sose hagytam volna el!:( Erre ő mégis ráadásul más lányért amikor mindig mondogatta h neki csak én kellek.. Úgy érzem sose fogom elfelejteni nagyon szeretem :(( Hogy tudnék így ezek után bárkinek is hinni?!:(
2013. márc. 20. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:

elöször is sajnálom :(

én is hasonló helyzetben vagyok (mi pár nappal több,mint 2 évig voltunk együtt, február elején szakítottunk)

én 3 napig csak sírtam, de a barátnöim elhurcolnak mindenhova, kb nincs is idöm Rá gondolni, és hiába nincs kedvem semmihez, jobb, mint depisen otthon ülni

így csak esténként jut eszembe, akkor mindig elszontyolodok, de egyre kevesebbet kell sírnom, szóval hálával tartozom a barátnöimnek :)

2013. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Higgyél nyugodtan.Nem mindenki olyan mint a volt párod.
2013. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én is voltam ilyen helyzetben...

Ilyenkor ajánlatos megszabadulni minden dologtól, amit kaptál tőle, ami rá emlékeztet (nem azt mondom, h dobd ki, hanem, h rakd el valahova, ahol nem látod)...

Próbálj nem rá gondolni, beszélgess barátnőiddel valamiről, ami nem a fiúkhoz kapcsolódik...

És az idő majd elmúlatja Veled ezt...

Majd csak egy szép emlék lesz...

Jah és próbálj meg ismerkedni, ha úgy érzed...

Én ezt tanácsolom így 17 évesen fiú létemre...


Sok szerencsét és kitartást: ChRiS

2013. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Töröld ki a levelezéseiteket. Ha folyton olvasod őket akkor csak egyre jobban fog fájni neked. Sajnos nem minden ember tartja be az ígéretét. Az idő valóban segíthet neked.
2013. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Drágám tudom hogy cinikusan hangzik de raktározz be vagy 2üveg nutellát 1db kiskanál sok szerelmes film zsepit és vízt 1-2 nap és túl vagy rajta:-)
2013. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)) Jól esnek ezek a bíztató szavak.

Egyenlőre még azt se tudom felfogni (pedig mint írtam nem most történt hanem 1hónapja csak most eléggé kijött belőlem), hogy tudok-e valaha ennyire szeretni, mint őt?! én tényleg úgy éreztem, hogy megtaláltam a másik felem. kívűl-belül

2013. márc. 20. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem tobb mint 4 ev utan dobott ki baratnom...


Mondjuk azota meg nincs senkim (lassan 1 eve), de ez nem rajtam mulik...


Ha gondolod adok par tanacsot.

21/F

2013. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!