Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a párotok előttetek kb.20 lánnyal szexelt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 22:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31 évesen sztem nem oly gáz, legalább kiélte magát - már ha ő is így érzi. 21 évesen nekem inkább lenne gáz.
2013. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha 30-on felül van, akkor nem zavarna.
2013. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

akkor meg mit érdekel, ne azzal foglalkozzál

ennyi idő alatt , hát nem sok N

2013. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Eléggé.Én az ilyen pasikban nem nagyon bízok.
2013. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

31 évesen meg pláne. 27 volt a párom, amikor megismerkedtünk, szerintem (soha nem kérdeztem rá konkrétan), de olyan 30-60 közé tenném a nők "mennyiségét".

2013. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
abszolút nem 22l
2013. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom olyannal, aki 44 nővel volt előttem. Nem zavart. Meg is lett az eredménye.


31 évesen szerintem nem olyan sok a 20. Ha érzed, hogy vannak feléd érzései, hölgyként kezel, komolyan gondolja, akkor tényleg ne érdekeljen, viszont, ha kétséges, hogy ugyanazt várjátok-e egy kapcsolattól, akkor legyél nagyon óvatos, mert pofára esés lehet a vége.

2013. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nem hiszek a 20-ban!

Szerintem csak nagy az arca.

2013. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy nagy lenne az arca, el sem akarta mondani hogy mennyivel volt előttem, csak én meg kíváncsi természet vagyok és végül kiszedtem belőle.

Nem is egy éjszakás volt ennek a nagyrésze, inkább sok ilyen 5-6 hónapos kapcsolata volt, abból jött ez össze.

Amúgy minden tökéletes, egy szavam nem lehet rá, nagyon szeret, a tenyerén hordoz. Megbízni is 110%-ig megbízok benne, attól függetlenül hogy sok nője volt, nem hűtlen típus, soha nem adott okot féltékenységre mióta együtt vagyunk. Csak néha rám tör hogy belegondolok ebbe és kicsit féltékeny vagyok, pedig tudom hogy felesleges a múltjára féltékenynek lennem :D

2013. márc. 20. 22:48
 20/24 anonim ***** válasza:

18-as:

Savanyú a szőlő, mert téged senki nem d*g meg?? :D

Csak gondolkodj reálisan.

31 éves férfiról van szó, aki mondjuk még ha nem is kezdte korán, mondjuk 19 évesen feküdt le az első lánnyal és onnan kezdve csak évente 2 lánnyal volt, ami nem olyan sok vagy hihetetlen szerintem. Bőven 20 felett lehet a száma annak akikkel lefeküdt.


Ennél jóval nagyobb számok is vannak szerintem, még nőben is! Ismerek olyan csajt, akinek már 17 évesen megvolt egy focicsapat.


Szóval szerintem kérdező, ha amúgy minden jó, akkor ne is gondolkodj ezen, nincs jelentősége. Azért mert régen több nője volt, most lehet szerelmes beléd, és lehet mostantól nem akarok többé mást.

Nézd a jó oldalát:

Egyrészt kiélte magát, másrészt gondolom nincs rá panaszod az ágyban. ;)

2013. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!