Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotoknak előttetek már kimondottan sok szexpartnere lett volna?

Figyelt kérdés
A párom elmondása szerint neki 20-nál biztos, hogy több.
2012. júl. 9. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az nem is olyan sok. Úgy 50 felett azért már kezdene zavarni...
2012. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

20 körül még belefér,és se voltam tizensok és huszonkevés évesként "jókislány".Ki kell próbálni a dolgokat mielőtt elkötelezed magad.

Tapasztalatszerzésnek jó volt,én biztos nem fogok 3 gyerekkel szexpartnert keresni,tudom mit kapnék és hogy nem éri meg.

2012. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Engem zavarna.

Van úgy, hogy az embernek nem jön össze egy kapcsolat, de nincs olyan ember, akinek 20 kapcsolat nem jött össze. Az meg nem az én stílusom, hogy röptében a legyet is. Nem a 20-as szám miatt, hanem az életfelfogás, gondolkodásmód miatt.

Ha meg nem használt óvszert, elég komoly esély van rá, hogy minimum egy HPV-t kapsz tőle. (Az oltás nem véd az összes fajta ellen!)

2012. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy huszonéves fiatal srácnál ez szerintem nagyon gáz, azt sugallja, mintha direkt arra menne, hogy minél több nővel összefeküdjön, és eléggé zavarna, mert nem akarnék én lenni a gyűjteménye legújabb darabja. Egy kicsit idősebb, pl. 40 körüli férfinál már annyira nem ciki, bár én még így is kicsit soknak tartom, nehezen tudnám elképzelni, hogy ezek mind komoly párkapcsolatból származnak.
2012. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem ha elottem voltak..
2012. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az kifelejtettem, hogy természetesen az emberhez a múltja is hozzá tartozik, tehát ha te együtt vagy a pároddal és szereted, akkor nem zavarhat a múltja.

Én nem jutnék el addig, hogy beleszeressek, mint írtam, a gondolkodásmódja miatt.

3.

2012. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem nem. Kifejezetten a jelen és a jövő érdekes, a múlt csak tapasztalat. Ha most téged szeret, akkor téged szeret, és ennyi.
2012. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan nem a szex a téma, hanem a csók és maga a sok kapcsolat, mert egymással feküdtünk le először. Nekem minden szempontból ő volt az első, a barátomnak azonban már sok barátnője volt és igazából az elején zavart egy kicsit, amikor még nagyon friss volt a kapcsolatunk, hogy neki van viszonyítási alapja és lehet a többiekhez hasonlít, hogy én nem csókolok olyan jól, vagy nem vagyok "olyan jó barátnő" mint az előzőek, de már lassan 5 éve vagyunk együtt, úgyhogy nem aggódok:)

Szerintem a szexxel is így lennék...ha én vagyok az akivel a leghosszabb ideje együtt van, akkor nem aggódnék, hiszen valamit csak tudhatok, ha még mellettem van;)

2012. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Mindent kipróbált, tudja milyen ez, így aztán mikor családot alapítunk, gyerekünk lesz, akkor önmagában a kíváncsiság nem viszi félre, hiszen ahogy a 2. is írta, tudja mit kap. Épp így vagyok ezzel én is..sokmindenben volt már részem, és nem bánom. Most boldog vagyok, nem akarok magam mellé mást, és soha nem fordul meg a fejemben olyan, hogy még nem éltem ki magam.
2012. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem a párom ezzel szédített az elején. Mondta, hogy neki több mint 20. Azt hitte ezzel felvág, vagy lenyűgöz. Aztán mondtam neki, hogy oké, akkor keressen olyat, akit ez nem zavar. Végül bevallotta, hogy feleannyi sem volt, sőt nekem több. Csak én ezzel sosem vágtam fel, senki előtt.
2012. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!