Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanum a baratom drogkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foreverinlove kérdése:

Az a gyanum a baratom drogkereskedessel foglalkozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak allig ismerem... velem teljesen normalis, van munkahelye, de szabadidejeben eleg gyanusan viselkedik. Mondta neha fuvezik. Meg legeloszor mikor talalkoztunk megalltunk egy autonal, allitolagos baratjaval kellett valamit beszeljen. 5 percet ultek a kocsijaban s aztan elmentunk. Mar akkor gondoltam mi lehet, de arra gondoltam meg akkor csak maganak vett valamit. Ma megint talalkoztunk s 3x is ez a kep lejatszodott. Elso egy haznal volt, vitte magaval a penztalcajat s egy kis kek zacsit valamivel. Aztan meg ket autonal megalltunk, allitolag baratai.. itt nem volt nalla semmi csak beszelt veluk. Eleg kenyes a dolog, s ha nem igaz felek hulyenek nezne. Nem tudom hogyan kerdezzek ra vagy inkabb ne kerdezzek semmit s menekuljek. Csak az a baj hogy nagyon tetszik :(
2013. márc. 20. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gyorsan dobd ki..
2013. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
lépj le ikább amíg gáz nem lesz
2013. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak...a zacskó méretétől függően:

1. viagrát árul

2. a te meztelen képeidet

2013. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagy dobod vagy nem kérdezel rá, az biztosabb, ha nem tudod N
2013. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azonnal lapát! Menekülj amig nem késő! Ha nem jelented a rendőrségen akkor téged is társtettesként kezel a rendőrség (ilyen a törvény!) és le is csukhatnak. Megéri?
2013. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle.
2013. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég sok "osztó" ismerősöm van. Majdnem mindnek van munkája. Ez egy elég jól fialó iparág. Azzalmehetsz tutira, ha megnézed a cuccait. Ha pl egy gyári operátor, de mégis 45 colos led tv-je van, GAS farmere, eredeti bőrkabátja, iphone 5 je, polive szemüvege, akkor sanszos, hogy díler. Egyébként az esetek 90%-ban, a vásárló megy az eladóhoz és nem fordítva. Ha én díler lennék és te lennél barátnőm, akkor még azt sem engedném,hogy egyáltalán felmerüljön benned a kétely, hogy mi a "mellékállásom". Biztos, hogy nem vinnélek el amikor épp bizniszelek. Ha majd nála vagy,kicsit túrd áta cuccait, ha találsz egy zsebszámológéphez hasonló ketyerét, amivel nem lehet számolni, akkor az para. Továbbá találhatsz alufóliát (indokolatlanul sokat) és kicsi, záródó zacsikat. Vagy baromi sok kp-t.
2013. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudom nem jobb ilyenbe belekeveredni. Meg csak allig 10 napja jarunk ki. S meg raadasul arab is grrr! Mert kell mindig belebolonduljunk egy hulye pasiba?!

Gondoltam meg adok neki kis eselyt s megfigyelem lesz e meg ilyen mikor egyutt vagyunk, s ha igen akkor valami okot talalok, hogy lelepjek.

2013. márc. 20. 23:05
 9/14 anonim ***** válasza:
Milyen cuccai vannak? Engem érdekel!
2013. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Uuuh na itt kaptam reszletes leirast! Koszonom. Nekem is fura volt mondjuk mikor felmerult bennem, hogy epp akkor kell ezt neki mikor velem van, s allig ismerjuk egymast. A lenyeg, hogy nem otthon tortenik mindez, hanem egy arab orszagban. En itt dolgozom. O neki meg sok ismerose van, hisz a katonasagnak dolgozik. Lakasara nem tudok menni meg egyelore tuti nem, mert a szuleivel lakik. Viszont emlitette neha kivesznek haverokkal egy hotelszobat s ott toltik az ejszakat. Allitolag mert szulokkel laknak s azert igy ott bulizhatnak...
2013. márc. 20. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!