Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Milf Hölgyek, pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Milf Hölgyek, pár napja azt mondtátok, hogy egy 25évessel nem kezdenétek, mert nem elég komoly, felelősségteljes, míg egy 40-es pasi már igen, most hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ma is utaztam a metrón,mint szoktam és nem először láttam,de most kiakadtam egy ici-picit azon,hogy egy 40 körüli pasi leült az ülésre és látja,hogy előtte ott áll egy idős bácsi,aki alig bír állni,de nem adná át a helyét.

Helyette egy velem egy korú 20-as éveiben járó lány adta át a helyét a bácsinak.

Szívesen odamentem volna az úriemberhez,hogy szégyellje magát 40éves létére nem képes példát mutatni,és egy lányakorúnak kell ezt megtennie.

Na mármost erről mi a véleményetek?

Annyit az egészhez,hogy én álltam,illetve mindig átadom a helyem,amikor tehetem,előre engedem a hölgyeket stb.

S szomorúan látom,hogy az általam nagyra becsült 30 feletti hölgyek mégis az ilyen pofátlan idősebb fickókra buknak.

Most hogy is van ez?

Hozzáteszem,ez nem az első alkalom,hogy ilyet látok!


2013. márc. 20. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:

hát én biztosan a kérésedre nem ezt válaszoltam, a fiatalok amúgy is jobban bejönnek

a másik én mindig állok, így ez engem nem izgat N

2013. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Én lehet, hogy válaszoltam, de olyat, hogy felelősségteljes, biztos nem írtam. Érettebbek, ennyi. És nyilván a negyvenesek közt is vannak prosztók, nem egy esetből kéne általánosítani, mert pl. az általánosítás is az éretlenség jele nálam.


De mondok egy konkrét példát: ugye MILF-et akarsz. A MILF-nek van gyereke is. Egy huszonéves a tapasztalataim szerint egyszerűen fel sem tudja azt fogni, hogy egy nőnek a gyereke az első mindig, minden körülmények között. Hogy nekünk a "szoptatás" szó nem valami perverziót jelent, hanem a gyermekünk táplálását (nem egy huszonéves kezdett el idétlenül poénkodni a szó hallatán). Egy huszonéves nem fogja megérteni, hogy nekünk a hüvelyünkhöz egy nagyon konkrét élmény kapcsolódik: a szülés, és azt semmilyen szexuális élménnyel nem lehet felülírni. És még sorolhatnám, ezek most csak a gyerekkel kapcsolatos dolgok voltak. De hidd el, hogy sokat beszélgettem huszonévesekkel, és az alapján mondom, hogy nekem nagyon éretlen ez a korosztály, nem tudnék velük mit kezdeni. (Nekem ugyanis a szexhez az is kell, hogy szellemi partner is legyen a partnerem, és való igaz, hogy a negyvenes korosztályból se mindenki az, nem is állok össze minden negyvenessel, csak azzal, akit partnernek tekintek.)

2013. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azokkal állnak szóba akik nem BKV-n fuvarozzák őket. Amit láttál csak átmeneti állapot. Amúgy is a nők fordított logika szerint működnek...
2013. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Különben is, a 40 éves még dolgozó ember (jobb esetben) és ki van fáradva a munka után, örül, hogy él és megtermelte a nyugdíjat az öregnek aki különben is ingyen utazhat...Ha már kifizetek több mint 10 ezret azért a ku...va bérletért ugyan hadd üljek már magamban a többiek meg oldják meg a bajukat...
2013. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló!

Te is általánosítasz,ez látszik végig a válaszodban! :)

Azért,mert Te beszélgettél pár általad ismert huszonévessel akik egy-egy szó hallatán másra asszociáltak attól még nem mindenki olyan.Vagyis ismét általánosítottál,Te is :)

2013. márc. 21. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
10-15 esetből és nem egyből. :)
2013. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Nem éppen tetszett a hozzászólásod,hogy őszinte legyek.

Félreértés ne essék,nem szeretnék pálcát törni senki felett,sem,csak a véleményem és a tényeket osztom meg.

(Hisz erre is való az oldal.)

Eléggé elszomorít,hogy így látod a helyzetet.

Egyrészt,

az ok,hogy kifizetsz 10ezer Ft-ot egy bérletért (ami valóban nem kevés).

DE neked még van (jobb esetben) aktív jövedelmed.

Ami független,hogy most hol és mit dolgozol általánosságban jóval több,mint egy nyugdíjasé (persze vannak kivételek is,de most ne ezt vegyük górcső alá).

Tehát,ami engem illet,én úgy látom (és persze ez csak egy vélemény,amit vagy helyeselnek,elutasítanak,vagy megfogadnak az emberek),hogy egy aktív még erejében lévé 40 éves ember (hölgy,vagy férfi,bár most inkább a férfiakról van szó) nehogy már ne bírjon ki pár megállót,abból a 19-ből( ami németül Zwanzig weniger Eins-csak,hogy egy kis humor is legyen benne,ne érezzétek úgy,hogy kötekedni akar mindenki :) ).

19 metróállomás van a 3-as metró vonalán,ha jól számoltam egyszer.

Abból,ha valaki felszáll a Lehel Téren például,és megy mondjuk a Kálvin Térig,akkor nehogy már azt a max 15percet ne bírja ki állva (mégha fáradt is)!


Miért???

1. Mint mondottam erejében lévő ember(jobb esetben).

2. Ugyebár egy nyugdíjas(aki 70felé jár) nem olyan erős már sajnos,hiszen ő is SOKAT DOLGOZOTT (jobb esetben)

3.Ráadásul átélte a II.Világháborút (az persze más kérdés,hogy hogyan,de átélte valószínűleg)

4.A 40éves ember matematikailag lehetetlen,hogy átélte volna

5.Ha egy 25éves (jelen esetben szerény személyem) az Újpest központtól a Nagyvárad Térig végigállt (ami azért kidcsit hosszabb táv,bár már álltam végig többször is 2és fél órát,mikor utaztam régebben vidékre)

hozzáteszem FÁJÓS LÁBBAL (mivel 2napja valamitől nagyon fáj a jobb lábam,talán megerőltettem)

akkor egy 40éves (aki "csak" v. csak 15évvel idősebb nálam (most úgy durván) is végig tud állni annyit,

ELLENBEN egy nála és nálam már 2-SZER ANNYI IDŐSSEL szemben.(Vagyis a mi,Te 40éved és az én 25évem közti korkülönbség kétszeresére értettem).

Ezt csak a gyengébbek kedvéért.

Vagyis az enyémért:)

Szóval nekem ez a véleményem.

Mégegyszer megismétlem,csak vélemény,

mert ha igazságot kéne tennem sok dolog között,akkor lenne itt ne mulass!

2013. márc. 21. 18:54
 8/8 A kérdező kommentje:

Amit még kifelejtettem,

hogy A NYUGDÍJAS IS FIZETI A BÉRLETET,én legalábbis úgy tudom.

Igaz,hogy nem annyit,de kb 4ezer Ft körül fizet.

Javítsatok ki,ha tévednék.


A másik pedig,hogy emiatt a hozzáállás miatt ilyen ez a világ,és nem csak az ország.

Ha te úgy állsz hozzá,hogy lesz..od mással mi lesz,oldja meg ahogy akarja,

akkor te se várj jobbat.

Na tessék,ennyit a komoly,felelősségteljes emberekről!

Szánalom :)

2013. márc. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!