Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet komoly kapcsolat belőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komoly kapcsolat belőle, ha más kontinensen élő fiút szeretek?

Figyelt kérdés
a következő a szituáció! 28 éves vagyok soha nem hittem volna ez bekövetkezik , vagy előfordul velem! 2012 szeptember 16.-án kezdődött amikor egy közösségi oldalon rám írt ,, ő,, angolul! vissza írtam neki magyarul,hogy bocsi de nem beszélek csak magyarul! erre ő szintén magyarul írta ,,kérem használja a google fordítót,, :) volt egy kis időm,így bele mentem a ,,játékba,, gondolván ő is csak egy a sok külföldi pasi közül majd jön a webcam sex szöveggel és tilthatom le .nem így volt,kedves,érdeklődő volt elkezdtünk beszélgetni,ki mivel foglalkozik stb ... telt az idő azt vettem észre már 2 órája beszélgetünk! vagyis amennyit én tudtam a fordító segítségével ! neki az anyanyelve az arab és a francia,egyetemen tanult spanyolt,és angolt ,így angolul leveleztünk! kezdetektől fogva olyan bizalmas lettem vele,tudott mindenről ami velem van ,tudta van egy 2 éves kapcsolatom egy pasival ami mostanában eléggé rossz ,sokat vitázunk .valahogy olyan érzésem volt mintha ismernénk egymást rég .2 hét után skype cím csere történt , és azon vettem észre magam minden napossá váltak a beszélgetések, és jobban szerettem vele lenni interneten,mint a 2 éves kapcsolatommal pl itt nálunk vagy náluk! 2 hét után bár nem szeretem az ilyet de rá szántam magam látnunk kell egymást kamerán .. nagyon zavarban voltam,sosem szerettem ezt a webcamos dolgot! mikor megláttam tudtam nekem ő kell,és most hogy már látom is ki lehet jelenteni teljesen belé szerelmesedtem! külsőleg,belsőleg az én ideálom! eleinte nem mertem beszélni sem vele ,mert nem beszélek angolul,a kiejtésem is elég gáz.de kért csak egy kicsit had hallja a hangom! 5 percre bekapcsoltam a mikrofont is ... mikor a nevemet mondta a hideg futkosott rajtam ,olyan jó érzés volt ! hiszen magyar nevet külföldinek elég nehéz kimondani! 1 hónap intenzív beszélgetések után ,éreztem teljesen elhidegültem a jelenlegi páromtól,jegyben jártunk ,de éreztem nem mehet tovább! igaz nem csaltam meg sosem , de beleszerettem egy ,,vad idegenbe,, akit a valóságban nem is láttam ,szóval nem fer vele szemben ... őszintén elmondtam neki elmúlt a szerelem iránta legyen vége! idén nyáron összeköltöztünk volna , megpróbálni ha együtt élünk hátha jobb a kapcsolat! mert 50 km -re laktunk amúgy egymástól! hiszem azt lehet ez egy jel volt vagy az Isten küldte ezt a pasit ,mert ha ő nincs akkor én idén nyáron összeköltözöm a magyar pasimmal , és úgysem lettünk volna boldogok! ( nagyon sok vita volt a 2 év alatt ,de valamiért mindig rájöttünk se veled se nélküled ,ő sem tudott elfelejteni én sem őt) így jött ő ,és szeptember 16 óta a mai napig is tart ....teljesen felfordult az életem! mivel már nem vagyok kapcsolatban , így minden nap 4-5 órákat skypeolunk ,ennyi idő alatt eljutottam oda ,angulul beszélgetek vele, magam sem tudom hogy de a sok fordító meg írás ,olyan hatással volt rám , meg talán a szerelem is , megértjük egymást , ANGOLUL BESZÉLEK! azt mondta ő csak úgy gondolta ,,idő töltésnek,meg angol nyelv gyakorlásnak, jó lesz neki egy csaj,írt soknak nem csak én voltam akinek írt a közösségi oldalon! nem gondolta volna de teljesen belém szerelmesedett,és hiszi azt a ,,jó Isten küldött engem neki,, .... az a fura én is így gondolom vele kapcsolatban,mert benne megtaláltam azt akit egész életemben kerestem , általa megtanultam angolul is ! soha nem voltam még külföldön csak a szomszéd országokban közelben ! soha nem repültem,és tavasszal tervezzük a találkozást félúton ez pedig Tunézia lesz! neki is 1200 km és nekem is ennyi! tervezzük a közös jövőt ,elmondása szerint belsőleg és külsőleg is ilyen feleséget szeretett volna majd magának ( ő 26 éves) . most lehet jönni a hülye szöveggel ,nézzem meg a Lányom nélkül soha filmet ,meg a vízumra utazik stb... neki nagy álma Európában élni mivel sok barátja ,ismerőse él ott,egyetemet végzett marketing szakon , 4 nyelven beszél ,Algériában ahol ő él nem fizetik ezt meg ,ezért akar onnan eljönni! soha nem kért küldjek neki meghívó levelet , pont ezért találkozunk Tunéziában! én is akkor 2 legyet ütök egy csapásra látok tengert végre és remélem a leendő gyermekeim apukájával találkozom! vesztenivalóm nincs úgy érzem,akármilyen legyen ez a találkozó! kérdésem ... szerintetek ha tegyük fel a valóságban is bejövünk egymásnak annyira mint a skypen lassan 4 hónapja akkor lehet ebből komoly kapcsolat,közös élet stb... 28 éves vagyok szeretnék már családot ,nem hittem pont az élet ilyen helyzetbe sodor,de mindennek oka van hiszem azt! próbálnám őt elfelejteni mert belegondolok nagyon nagy a távolság köztünk de nem megy! elmegyek bulizni a barinőkkel ,és csak rá gondolok,más férfiakra azóta nézni sem tudok,és lenne jelentkező aki velem egy városban lakik ráadásul de nem kell !! nekem ő kell ! :( és ő azt mondja ne agyaljak, a sors elintéz majd mindent , csak legyek erős és kitartó! jajjj de olyan nehéz :(:((( minden este minden nap, legszívesebben átmennék a kamerán keresztül hozzá egy 10 percre csak hogy érezzem hogy megölel stb.. néha piszkosul tud fájni a szerelem , de ahogy ő mondaná neki ez hatalmas életre szóló döntés nem akar elhamarkodott lenni,és ígéri kárpótolni fog mindenért amit elmulasztottunk a távolság miatt! rengeteg fórumot olvastam ,tudom a negatív véleményt,nem kell ítélkezni senkinek,csak aki tényleg el tudja ezt képzelni vagy volt már így .. ismerem a családját ,testvéreit,anyjával apjával nővérével beszéltem is kamerán! felesége biztosan nincs mert akkor nem lenne velem ennyit! valaki ??? hasonló cipőben velem ??? szerintetek meddig ,,várjak rá,, ?? nem akarom azt érezni ez egy álom amiből felébredek és azt veszem észre se családom se férjem én meg 40 éves vagyok!

2013. jan. 9. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
92%
Valóban úgy gondolod, hogy az általad találoan megfogalmazott "másik kontinensen" élő pasi meg tudná neked ugyanazt söt még többet adni ugy, hogy teljesen más kulturából érkezet, teljesen más szabályokkal rendelkezik és más világnézetü mint te (neveltetése miatt)? Azt azért ne felejtsd el, hogy ideig oráig én is tudok kedves lenni bárkivel. :) Én is besézlgettem külföldi lánnyal és nagyon rokonszenves volt. De aztán találkoztunk és kiderült, hogy messze nem olyan megnyerö, mert érzödik rajta, hogy nem egy világból származunk. Szóval én a helyedben nem tennék fel mindent egy lapra...
2013. jan. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
25%

Nem olvastam végig csak átfutottam rajta, szerinted ki az a hülye aki ennyi marhaságot végigolvas?

Nem vagy 40? Akkor legalább értem miért vagy naiv.

2013. jan. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok rá sok esélyt, de azért lehet belőle valami. Nincs kizárva. Kívánom is, hogy legyen,c sak azért sok a buktató. Teljesen más valakivel együtt élni, a közelében lenni, mint naponta pár órát skype-olni.
2013. jan. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:
nah látod ???? én nem foglak leszólni meg semmi vagyok annyira felnőtt nő ... és ezért ismerkedünk inkább külföldi pasikkal mert ők nőként bánnak a nőkkel!!( tisztelet a kivétellel, de ebből az írásból lejött milyen ember lehetsz ) ennyi! te meg ha nem akarsz olvasgatni ne gyere erre az oldalra ,hanem kapcsold be a 18-as karikás tévét és művelődj azon ott nem kell olvasni :) ;) mert itt a ,,párkapcsolat téma,, nem a társkereső ;) itt olvasni kell !!!!!!!! vagy neked beszél is ez az oldal ???
2013. jan. 9. 02:02
 5/95 anonim ***** válasza:
100%
A szerelembe vagy szerelmes, aminek a tárgya ez a pasas. Én a helyedben elfelejteném, igaz én tizenévesen már jártam hasonlóan, a saját kárán tanul mindenki. Persze léteznek csodák, de ha 50 km probléma volt a vőlegényeddel, akkor nem tudom, hogy mire számítasz... Ne éld bele magad ennyire, találkozzatok és kész, de azért ne emlegesd a leendő gyerekeid apjakét... 25N
2013. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdezö annyival szeretném kiegészitani a mondandómat, hogy:


- Nem minden arany ami fénylik.

- Az internet olyan szabadságot ad, ahol esélyed van megválogatni a szavaidat.

- Az internet személytelen. Bárki írha bármit (lsd. 2 pont.)


Nem akarok károgó varjúnak tünni, de szeritnem lehetetlen hogy ebböl bármi is legyen. Túl nagy a távolság és most lehet kegyetlenül hangzik de: egy pasinak se ér meg ennyit egy d*gás. Persze, lehet hogy bájolog veled meg kedvesen beszél. De én is pont itt GYIK-en vettem fel a kapcsolatot egy számomra elbüvölő lánnyal. Elsö látásra beleszerettem, imádtam ajánroztam, csak éppen találkozni nem tudtunk. És a végén szó nélkül itt hagyot. Azóta is eszembe jut, sőt hiányzik is, pedig mint emlitettem semmi szexuális kapcsolat nem volt köztünk. Ebböl a példábol okulj te is, hogy nem elég interneten jopofizni, ahoz mutatni is kell valami konkrétat, hogy ebböl kapcsolat legyen. Ne dőlj meg neki az elsö szóra. És a Gyik-en megismert lány ha ovlassa ezt akkor üzenem, hogy nagyon hiányzik. :)

2013. jan. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:
köszönöm Étrisyon ! igen persze lehet buktató! jelen pillanatban csak az ,hogy várok rá és tényleg valami nem lesz oké élőben! rengeteg oldalt, könyvet olvastam,tanulmányoztam a vallását ,egyenlőre nem látok olyan akadályt ami közénk állhatna, a távolságon kívül! :( :( mert nagy álmom volt nekem is külföldön melózni ,mert itt nem fizetik meg az egészségügyi dolgozókat :( szóval még ilyen téren is mobilis lennék itt Európán belül csakis természetesen!
2013. jan. 9. 02:06
 8/95 A kérdező kommentje:
pont így vagyok vele hiszem azt 1200 km-t nem utazna egy ,,dugásért,, hogy a te szavaiddal éljek ... hát nem tudom mi célja van velem ,sokat csalódtam az életben ,nem tudok bízni már csak a családtagjaimban ....... mindegy kíváncsian várom mi lesz ... pasizni úgysem tudok a szerelemtől... kapcsolat meg most nem kell! előző kommentelő nem az 50 km miatt lett vége a pasimmal, kocsim van,és neki is volt,semmi nem volt ez a táv!!! ;)
2013. jan. 9. 02:09
 9/95 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Te vagy a 45. kelet-európai szegény naiv lány aki tetszik neki a facen és akit kábíthat ugyanazzal a szöveggel...

Fogalmad sincs mikre képesek a trollok... :D

Elhiszed, hogy különleges vagy, aztán ugyanazt a pasit kapod, amit itthon is kaphatnál...

Én nőként tekintek a nőkre... Nem tudom, hogy mi bajuk van a magyar nőknek mostanában...

A pasas külföldi, ezért különleges, vonzó, egyebek...

A valóság elég rideg lehet olykor...

Kimész, elad téged egy stricinek, bedrogoznak és kiraknak a sarokra...Annak is így fogsz örülni majd?

2013. jan. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:
:D :D igen fogok neki örülni ha kimegyek ,mert találkozok vele! hidd el vagyok olyan okos ( nem dohányzom, nem iszom) , utazási irodával utazok ki .... lehet kábít más nőket is de akkor baromira jól csinálja ha minden nap melózik és minden nap jön velem is beszélni hajnalokig! de igazad van! jobb félni mint megijedni! és engem sem a külseje fogott meg ... lehet rizsa a szöveg de tudnak udvarolni, és míg a magyar pasim elmondta 100000- szor naponta hogy szeret és üres szavak voltak mert azt hitte elmondja akkor minden ok ,addig ebben a virtuális szerelemben nevezzük így többet kaptam mint tőle a valóságban :P ;) csak ennyi ... és lehet lenézni meg stb... nem kívánom senkinek ezt az érzést ;)
2013. jan. 9. 02:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!