Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szerelmes levélről? Leginkább lányok véleményére lennék kiváncsi. Kritika is jöhet, de értelmes legyen, nem a dedóban vagyunk.19/F

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne, ha most tudnánk találkozni és együtt lennénk sok-sok ideig.

Annyira hiányzol, hiányzik minden porcikád!

Bárcsak ott lehetnénk és szeretgethetnélek, sokkal jobb lenne, mint így levélben

leírni, hogy mit érzek.

Tudom, hogy sokszor leírtam már neked mindazt, hogy milyennek látlak, mit érzek irántad és

mennyire hiányzol, de én szerintem nem elégszer, mert most is mint minden órában csak Te

jársz az fejemben.

Sokszor gondolkoztam, hogy hogyan fogalmazhatnám meg az érzésemet, amit irántad érzek, hisz sokszor mindig ugyanazokkal a szavakkal fejezem ki magam és van úgy, hogy találsz hasonlóságokat.

Hidd el, hogy próbálok mindenhogyan megfelelni számodra, mert Te igazán fontos vagy nekem.

Az én kis életem, ebben a kis Világban sokkal szebb amióta együtt vagyunk.

Még mindig nem tudom elfelejteni, hogy mennyire egyedi alkalom volt számomra amikor újra találkoztunk.

Nem találom a megfelelő szót, de valami káprázatos volt!

Bárcsak minden egyes percben együtt lehetnénk, de legyünk őszinték egymáshoz, az lenne a legjobb ha minden másodpercben együtt lennénk.

Csak Veled tudom elképzelni a jövőt, másban nem is látom a boldogságot, a reményt, a kitartást, a szerelmet egy igazi kapcsolatot, hülyén fogalmazok, de a lényeg.. hogy ezeket csak melletted érzem igazán teljesnek.

Minden vágyam és célom az, hogy boldoggá tegyelek, még akkor is, ha vén, fáradt,lottyant képű öreg leszek.

Ha bajban leszel vagy ha bizonytalan, szomorú érzések vesznek körül, ne feledd, hogy rám mindig számíthatsz, legyen szó bármiről.

Mindezért nem kérek semmit, csak szeress őszintén, légy őszinte hozzám, ne félj elmondani a gondjaidat, mást nem is kérek mert tudom hogy pl. megcsalni nem fogsz, mert nem olyan típusú lány vagy.

Mindent köszönök neked! Azt is hogy már egy éve együtt vagyunk és semmi komoly veszekedés nem volt. Remélem, hogy sok ilyen évünk lesz, ami természetesen boldogan fog eltelni.

Az utolsó szó jogán, talán azt mondhatnám hogy: Nagyon Szeretlek!


2013. márc. 21. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
túl hosszú
2013. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép is de sablonos is, inkább mese.
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit finomits meg rajta es nagyon jo lesz!!!:))
2013. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, zagyva.
2013. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem jó, mert nem elég konkrét, teljesen személytelen.

Hogyha szereted, akkor ismered is, és vannak közös élményeitek. Itt egy büdös szó nincsen a lány dolgairól, tulajdonságairól, és a közös élményekről. Ha már arról írsz, mit adott Neked, akkor azoknak konkrétumoknak kell lenniük, különben nem róla szólnak.

A másik meg, hogy a lány arra kiváncsi, hogy NEKI mitől jó, ha Veled van, Tőled mit kap.

Te a levélben arról beszélsz, hogy Neked semmid sincs, és csak általa van. Hát ez gáz.:) Ez nem igazán vonzó.:)

2013. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ömlengős, terjengős, túl hosszú, dugig van klisékkel, személytelen, modoros.

(Ráadásul ha nekem írnál ilyet, az asztal alá hánynék. Bízz benne, hogy a címzett romantikus típus és értékeli, nem pedig gy olyan szívtelen dög, mint én. )

21L

2013. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem még időben írok :) ne hallgass az előttem negatív kommentelőkre, mert igen is szép, és említésre méltóan csodálatos, hogy vannak még ilyen fiúk.

Kereken leírtad mit vársz a kapcsolatotoktól, vagyis a lánytól, te mit tudsz nyújtani, már csak az kell, hogy talizzatok. ^^

Mindenesetre tartsd meg ezt a jó szokásodat, és ne változtass se a levélen, se a tartalmán. Hajrá ;)

2015. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!