Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog engem viszont szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog engem viszont szeretni valaki (akibe szerelmes vagyok) ha biz. Ok miatt lelki sérült vagyok, de értelmes és jól nézek ki (legalábbis ezt mondják)?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 21:53
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:
és milyen okból lettél lelkisérült?
2012. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy lelkisérült...? Mi történt?
2012. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valaki biztosan rád talál még így is, de nem feltétlen az akit jelenleg kívánsz, viszont próbálkozni szabad.
2012. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Ha megkérdezhetem hány éves vagy?De szerintem biztos hogy fogsz találni
2012. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztosan fognak szeretni. Főleg ha annak aki majd viszontszeret őszintén elmondod mi is a bajod. Mert a lelki sebek gyógyíthatók...
2012. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha engeded, hogy szeressenek.
2012. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok ,köszönöm. 27 vagyok .Eddig még akibe szerelmes voltam nem szeretett viszont igazán ,nem tudtam megosztani ezeket. Nagy részben gyerekkori traumák ,és önbizalom hiány. Namost ezt én vállalom is csak ezzel azt érem el kb. hogy úgy kezelnek utána mintha hibbant lennék ,és már nem vagyok olyan érdekes.A szeretet igényemet meg kihasználnák ..csak nem hagyom-már.


Ez van sajnos..

2012. ápr. 10. 22:02
 8/14 ASOT ***** válasza:
100%

szóval sokáig túl hiszékeny voltál és elhittél egy csomó maszlagot, amúgy nem jó h ezt 27 éves korodig még nem sikerült kicsit csökkentened!


adj esélyt másoknak, ne add be könnyen a derekad ismerkedj vele sokat mielőtt bármi komolyabbat is mondanál, légy jóóó alapos!


nem élhetsz így életed végéig, mert abba tényleg belehülyülsz és mehetsz pszichiátriára!


Az h ilyennek gondolnak az azért van mert 27 évig így ismertek!


nyilván nem érdemes a közeli emberek közt párt találnod...

2012. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb majd csak lesz valaki. Amúgy meg hasonló cipőben jártam/járok, mint te, úgyhogy megértelek. Viszont az a gond, hogy egy "normális" párkapcsolatban két egyenrangú fél van jelen, és ha ez nem teljesül, akkor a kapcsolat felbomlik. Érthető, hogy vágysz a szeretetre, de így max. az anyáskodó típusú nőknek fogsz bejönni, ami kiszolgáltatottá tesz majd téged, és életed végéig gyerekszerepre fogod kárhoztatni magad egy kapcsolaton belül. Gondolom, nem ezt akarod. Az sose jó, ha valamelyik fél gyengébb a másiknál valamilyen szempontból, mert akkor az erősebb uralkodni fog rajta, a gyengébb meg akarva-akaratlanul is kiszolgáltatja magát neki.
2012. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
..én úgy látom mindenkinek van valami lelki nyavalyája ..kisebb vagy nagyobb.van aki fogalakozik ezekkel van aki csak legyint hogy hülyeség..- bár nem teszem közszemlére de ha bizalmat szavazok akkor megosztom és pont h megértést és tiszteletet várnék h én ezt vállalom -azért hogy TEGYEK ellene. Hogy az a kapcsolat is minőségi legyen ..-úgy is fogalmazhatnék ez ilyen önismereti dolog(szándék)bennem. namind1.
2012. ápr. 10. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!