Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat az, ha a barátomat szeretem, de nem kívánom már?

Figyelt kérdés

Szeretem, fantasztikus srác, majdnem 3 éve járunk. De már egy ideje nem látom olyan jónak a testét, bár mindig is ilyen alkata volt, csak eddig nem idegesített, de mostanában meg már nagyon. Egyáltalán nem kívánom a szexet vele, mert túl vékony, és ha a testére gondolok, akkor máris elmegy a kedvem tőle. Amíg ruhában van, addig megvan a vonzalom, de ha lekerül a ruha, és meglátom, milyen csontsovány és kilátszódnak a csontjai, olyankor teljesen lelombozódok. Mondtam ezt neki, akar hízni, de nem tesz érte, és gyúrni meg nem akar, szóval nem változik semmi. Működhet így egy kapcsolat?? A szerelem megvan, csak a testi vonzalom nincs...

20/L


2013. márc. 21. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki! Még egyszer. Mondd, hogy így nem jó neked. Ha nem változik, úgy is elhagyod... Nem kell erőltetni igaz, de legalább tudja hogy mik a lehetőségei.
2013. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
főz neki zsíros ételeket meg finomakat és akkor az majd segít ebben :D
2013. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

te is dobbants kislány!!!

fiatal vagy és rengeteg a kigyúrt felsőtestű magányos srác aki dugni akar éjjel nappal:D:D

2013. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már túl régóta mondom neki. És azért nekem is rossz, h ezzel megbántom, mégha finoman is mondom neki...
2013. márc. 21. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Elárulom,hogy itt már rég nincs szó szerelemről.Érezhetsz iránta szeretetet,kedvelheted,mint embert,de sem szerelmes nem vagy már,sem vonzalmat nem érzel,a szenvedély elillant.Én ezt a fiút a helyedben nem áltatnám tovább.
2013. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ehhh...
2013. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tévedsz abban hogy a szerelem megvan. Lehet hogy az elején megvolt, amikor még nem jelentett gondot. De sajnos a kapcsolatok többségének ez a menete.

Az elején még nem veszel észre dolgokat mert nagy rózsaszín köd minden, és akármin képes vagy átsiklani, nem akadsz fenn dolgokon amik az elején apróságnak tűnnek. Aztán ahogy telik az idő... oszladozni kezd a köd, és az apró hibák amiket addig észre se vettél, vagy nem számítottak hirtelen felerősödnek. A kompromisszumok amiket akár tudat alatt kötöttél szépen elhalványulnak... Épp ez történik most.

Szerinte ennek az egésznek 3 kimenetele lehet:

1: A srác vesz valami tömegnövelőt, és elkezdi enni, kicsit sportol mellette, nem feltétlenül gyúrni kell, hanem egyéb edzés, fekvőtámaszozás ilyenek, és kicsit megvastagodik.

2: Lenyeled a dolgot, elfogadod így ahogy van, mert a többi tulajdonsága miatt szereted, és megkötöd magadban újra azt a kompromisszumot ami eddig szerepelt.

3:Ha ő nem változtat, és téged ez mérhetetlenül zavar, akkor bizony tönkreteheti előbb-utóbb a kapcsolatotokat és vége lesz.

2013. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont itt lép képbe a "tenni kell a kapcsolatért - mindkét félnek" szabály. Ő nem tesz érte - na itt meg a külön kell válni rész jön be.
2013. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerelem? ugyan már az régen elszállt

gyúrni? ha ki van a bordája arra nem az kell,

eddig is ilyen alkatú volt, szóval erről nem ő tehet, Te miért nem olyat választottál aki eddig is jó volt Neked testileg, a hízás nem úgy megy, ahogy elképzeled,

inkább mond meg neki vége, mert aki a másik hibáit észreveszi, az már régen nem szerelmes, legjobb esetben szeretet, de inkább megszokás az ami van Nálad, ne hitegesd tovább N

2013. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Youtube-on lévő Csernus előadásokat, ezt a kérdést igen jól kielemzi.
2013. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!