Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a barátomat :/ Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat :/ Most elfogad igy ahogy vagyok vagy meg akar változtatni? :O

Figyelt kérdés
Tudom magamról h nem vagyok fékony de a barátom mondja sokszor hogy nem vagyok kövér meg dicsér. Szokott emelgetni és tudom h nehéz vagyok de akkoris. :/ De van mikor utalásokat tesz h pl. "azthittem rámülsz mert akkor kilapitottál volna". Meg folyton cseszteti a hasam. :// Nem tudok kiigazodni rajta?

2013. márc. 21. 19:15
 1/9 A kérdező kommentje:
-?
2013. márc. 21. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem elég egyértelmű?? :)

Nem tudom miért problémázol. Mond meg neki h itt a tavasz mostantól esténként elmentek 2 órát biciklizni vagy sétálni.

2013. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vágd jól pofán ilyenkor...de amugy csak hülyeskedik:D ennyi humorérzéked legyen...főleg ha szeret és elmondja hogy szép vagy:) 20f
2013. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én sem rajtad. Borzasztóan írsz! Nem csak kövér lehetsz, de a tanulásban sem jeleskedsz.
2013. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hmm..ha túlzásba viszi és úgy érzed h komolyan gondolja, nem csak viccnek szánja, nyugodtan vágj vissza neki olyannal ami esetleg a férfiasságával kapcsolatos:D

de ha esetleg ezt gyerekesnek tartod, nyugodtan mondd meg neki h ez téged zavar és változtasson a hozzáálásán

2013. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megpróbál elfogadni, ahogy vagy, hiszen szeret, de valahol mégis zavarja a dolog, és nem tud neki nem hangot adni. Velünk is ez van, a barátom egy csöppet mackós, és mindig mondom neki, hogy így is szeretem, de tudom, mennyivel jobban nézne ki vékonyabban. Őt is zavarja, nem miattam, és le akar fogyni, de nem akarom extra piszkálással sürgetni, biztosan nagyon rosszul esne neki. Úgyhogy türtőztetem magam.


Beszéld meg vele, hogy akarsz-e változtatni a testeden, mert ha nem akarsz fogyni, akkor meg kell értenie, hogy ezt hagyja abba.

2013. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.:)
2013. márc. 21. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ezt meg kéne beszélnetek, mert ha sokáig csinálja és te meg csak hagyod, akkor később nagy baj lehet belőle. leginkább önértékelési zavar, kisebbségi érzés és ilyenek. még depibe is süllyedhetsz.


ha meg zavarja, nem értem miért jöttetek össze...feltéve ha alapból teltebb voltál már az ismerkedéskor is.


nálunk a férjem párszor beszólt egy másik dologgal kapcsolatban, de csak azért mert nem tudta hogy nekem azzal a dologgal problémáim voltak kiskoromban. (elég nehezen tanultam meg olvasni)(szégyelltem is elmondani ezt neki) és mikor elbeszélgettem vele, leállította magát:)


szerintem beszéld meg vele.


27/N

2013. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
ne zavarjon teged, ahogy latom nem rossz idulatbol mondja. a pasik amugy is szeretek a nem vekony noket. csak a hasidbol addj le, a nagy hasat vagy hajjat nem szeretik. es akkor minden toketeles lesz
2013. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!