Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vonzódok a nagyon izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vonzódok a nagyon izmos testépítő hölgyekre, azonban sokak szerint csak testépítő férfiakra buknak. Átlagembereknek nincs esélyűk náluk. Mondta egy barátom ki testépítő. Átlag testalkatú embernek, mint én van esélyem izmos testépítő nőnél?

Figyelt kérdés
Hogy jöhetnék, össze egyel? Hogy találjak, egy rendes kedves 16-28 évkörülit kaki járna egy 20 éves átlag egyetemista halhatóval?

#nő #testépítő #bodybulding woman
2013. márc. 21. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs mese el kell kezdened neked is gyúrni. :D


(mellesleg titkon, nekem is bejönnek az ilyen lányok)

2013. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek általában a gyúrás mellett eléf keményen egészség mániásak és ilyen párt is választanak magukmellé. Gondolj bele! Az ilyen embereknek ez az életük, még jó hogy olyan partnert keresnek, akik ebben is társ tud lenni.

Egyébként van egy orosz 13 éves kis csaj, aki 110 kilót nyom fekve, lehet pár év múlva lenne esélyed, de gyanítom, hogy egy rossz szóra a szart is kiverné belőled.

2013. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem függ össze a kettő. Simán van olyan ember, aki annak ellenére, hogy ő testépítő, nem hasonló érdeklődésű párt keres/választ magának. Ez egyáltalán nem törvényszerű. A testépítés ugyanolyan sport, mint bármi más, focis pasi sem feltétlen fog focis nővel összejönni, kézilabdás nő nem feltétlen keres magának kézilabdás pasit. Egyéni ízlés kérdése.
2013. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés rá az esély mert hasonló a hasonlót keresi nyilvánvaló, hogy nem egy vékony nyüzüge srácra buknak ha egyszer ő testépítők jogosan várják el a kisportolt testet a választottjuktól is tehát szerintem 90%-ban hasonló kaliberű emberkének van esélye náluk. Az ellentétek csak rövid távon vonzzák egymást, tartós komoly kapcsolatra a többség hasonszőrüt választ hidd el.
2013. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajna pont ilyen ritka s elérhetetlen kategoria az ami érdekel nők terén
2013. márc. 23. 12:46
 6/8 anonim válasza:
magam is női testépítő vagyok, és én úgy gondolkozom, hogyha már én gyúrok, akkor azt hiszem elvárhatom a férfiaktól is.. kezdj el gyúrni, sokkal több esélyed lesz az ilyen nőknél! ;)
2013. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ivilicious ***** válasza:
ezeknek nincs éeltük, minden percüket a testükre fordítják...szal nem hiszem..még pasiban sem kellene ilyen, 7napból hetet végigyúr,és az a minden..fúj
2013. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ivi neked gondolom sokkal több életed van.. :D
2014. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!