Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket akartak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket akartak már elcsábítani, miközben kapcsolatban voltatok?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?

2013. márc. 21. 21:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy komoly szándékkal és nem csak egy éjszakás kalandra.
2013. márc. 21. 21:32
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, sikerült neki!:)
2013. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Öhm,kúrva!
2013. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akartak, de nem sikerült.
2013. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért pontoztátok le 2-t?
2013. márc. 21. 21:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Írnátok történeteket?
2013. márc. 21. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, volt egy fiú aki mindennap udvarolt kitartóan nekem, iszonyatosan jóképű volt, de én hűséges voltam a páromhoz, mindig visszautasítottam. Így ment ez egy évig, míg a párom bevallotta találkozgat egy lánnyal egy ideje és elhagy engem. Na akkor bánatomban a másik fiú karjaiba vetettem magam, sajnos nem is lett jó vége, 3 hónap után bevallotta, hogy semmit sem érez irántam.

27N

2013. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen,ha az embernek jó pasija van,akkor meg különösen kapós lesz,az is "felfedezi",aki addig nem is vette észre.
2013. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hagyom magam elcsábítani. Ha lenne párkapcsolatom és már nem érezném ott ól magam és lenne valaki aki hívogat akkor ELŐSZÖR szakítanék és utána állnék tovább. Az elcsábítás nem működik.
2013. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

régebbi kapcsolatomban néhány csók erejéig sikerült elcsábítani. később rájöttem hogy azért mert nem szeretem eléggé a páromat. annak a kapcsolatnak vége is lett 1 éven belül.


most már férjnél vagyok. lett munkám hosszabb idő után, és a közvetlen munkatársam egy fiatalabb srác lett. eleinte úgy tűnt barátkozni akar, mivel azt mondta együtt dolgozunk minden nap, ismerjük meg egymást. nem gyanakodtam. aztán egyik nap mikor épp ebédeltünk, megkérdezte mikor is fogunk randizni.

ledaráltam neki hogy nagyon jól tudja hogy férjnél vagyok, szeretem a férjem, és sose akarnék tőle barátságnál többet. pár nappal később szó nélkül pofátlanul meg akart csókolni (elhúzódtam). akkor mérges lettem és rápirítottam hogy álljon le. azóta még egyszer mondta hogy menjek fel hozzá. mióta nemet mondtam, vagy nem szól hozzám (nem is köszön) vagy szemétkedik (akadályoz a munkámban), pletykákat terjeszt rólam a melóhelyen, hogy viszonyunk van...beszólogat...ilyenek


27/N

2013. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!