Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza lehet ennek a fiúnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lehet ennek a fiúnak a legtöbb lánnyal kapcsolatban (ti mit tapasztaltok fiúk), vagy csak rossz helyen keresgélt?

Figyelt kérdés

Mert rájöttem hogy semmi értelme sincs a kapcsolatoknak. Nem látok a másik fejébe, így nem tudom megmondani hogy azt érzi e amit mond vagy csak a szemembe hazudik hogy legyen épp valakije.


Mivel semmi garancia nincs arra hogy a következő nő a számomra tökéletes lesz, a maga kis szerethető hibáival együtt, így nem is nagyon érdekel hogy lesz e következő.


Amúgy is unalmassá vált számomra az egész randizgatás, mindig csak én szenvedtem az eddigi kapcsolataimban hogy legyen a dologból valami, a másik fél meg csak elfogadta a döntésemet, és beleült a készbe amit a segge alá pakoltam. Persze kritizálni azt mindig tudott. Ilyen kapcsolat nekem még 1x nem kell.


A vásár kettő emberen múlik, én csak az út felét tudom megtenni, a másik felét neki kell behozni (lehetőleg az én irányomba) Ez sajnos még 1x se történt meg. Több mint való már nem is fog.


Amúgy meg én nem vagyok alkalmas párkapcsolatra. rám az egyszerűség, őszinteség, pontosság, gyorsan kiismerhetőség tulajdonságokat lehet ráhúzni. A legtöbb nőnek meg akció kell és nem az amit én tudok nyújtani.


24F


,,sajnos én is ebben a cipőben járok, unalmasnak érzem magamat, kevés barát, átlagos munkahely stb.


2013. márc. 19. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy oltári baromság.
2013. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:

marhaság, akkor már most jobb ha bevonulsz kolostorba


Szerintem a gyereknek csupa csupa csalódás volt az élete és ezért mondott ilyen hülyeségeket.

2013. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is sokszor csalódtam már, de ilyen hitehagyottságot, reménytelenséget nem produkáltam soha.

Amikor egy-egy csalódás után már tiszta fejjel tudtam gondolkodni, számba vettem, mit csinálhattam volna jobban/másként én és mit csinálhatott volna jobban/másként a másik. De elsősorban az érdekelt, hogy én hol rontottam el. Ha úgy találtam, hogy nagyrészt minden oké volt velem, akkor csak arra tudtam gondolni, hogy nem volt szerencsém (akár sokadszorra is), nem pedig arra, hogy pár esetből konklúziót vonjak le az emberiség felével kapcsolatban.

Tényleg tökéletesen biztos abban ez a 24F, hogy ő mindig és mindenkor a lehető legjobban viselkedett?

2013. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szar neked. Én 5 éve élek együtt a párommal. Szeretem!!! :)
2013. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Én sem akarok kapcsolatot, valahogy az egész nem is érdekel mostanában, mert én nem vagyok alkalmas barátnőnek.


Ha neked ez oké, akkor élj így és ne törődj vele ki mit mond, ha nem vagy boldog akkor pedig próbálj változtatni :)


22N

2013. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Mért kell ilyen megkeseredettnek lenni? Sokkal könnyebb az élet ha pozitívan állunk a dolgokhoz. Én is csalódtam már jó párszor, átvertek, megaláztak, de túléltem. Igyekszem mindig hamar összeszedni magam, és mosolyogni a világra. Ha nekem megy, másnak is! 21/L
2013. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó érzés viszontlátni azt amit írtam! :D Ment a pacsi a kérdezőnek!


Amúgy ez nem negatívság, és pesszimizmus, hanem a való élet! Az hogy itt egyeseknek nem tetszik, azt lesz@rom, mindenki úgy éli az életét ahogy! Akkor viszont én is úgy élem!

2013. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A való világnak max. a rosszabbik oldala. Ha neked/nektek tényleg jó így, engem nem zavar. Szerintem nincs igazatok.
2013. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A rosszabbik oldala az lenne ha nyaktól lefele le lennék bénulva és még megölni se lennék képes magam abba a szerencsétlen helyzetben.


Pontosan jó ez így! Akinek nem tetszik az tegyen ellene. 1 Szóval se mondtam hogy ne csinálja, én csak az én szemszögemből való rálátást írtam le. Nem kell igazat se adni.


te is csak szert kapnál egész életedben te is így látnád a helyzetet. De aki nem ebben él, és küzdelem nélkül az ölébe pottyannak a dolgok, az könnyen beszél a másik oldalról.

2013. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!