Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki egyáltalán nem akar magának párt, társat? Úgy értem soha!

Figyelt kérdés
Van aki egyedül szeretné élvezni a szabadságot és az életet (mondjuk a barátai társaságában, meg a jelenlegi családjával) élete végéig? Vagy előbb utóbb mindenki vágyik egy társra, akivel megalapíthatja a saját családját?

2013. márc. 22. 09:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

csak azzal vagysz akivel mashogy el sem tudnad kepzelni az eletedet.

Hany pelda van arra, hogy szakitunk, mert nem akarok hazasodni, a következö kapcsolatnal meg 6 honap utan hazassag. Csak barati körben tudok 2 hasonlot.

2013. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én is, 8-10 éve nyomom a szinglit.

39F.

2013. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Saját elhatározásból, vagy így jött ki? :D
2013. márc. 22. 11:37
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Van, már 2 éve egyedül vagyok. 2 év alatt nem is randiztam, nem is akarok. Élvezem az életet egyedül, nincs számonkérés, elszámoltatás, megfelelési kényszer, pénzemet is arra költöm amire akarom. Nem is akarok rajta változtatni, tökéletes ez így.


24F

2013. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

előfordulhat, hogy vannak akik így jól érik magukat.


én nem tartozom közéjük. amióta az eszemet tudom, társat szerettem volna. 5 év próbálkozás után jött össze. el se tudnám képzelni az életemet a férjem nélkül. elég hamar össze is házasodtunk. 25 voltam, ő 22. másfél év után.


ellenpélda lehet talán a testvérem. nem tudom mi játszódik le benne, hogy csak nem mer ismerkedni, vagy nem is akar társat, nem beszél ilyen dolgokról, nem is vagyunk annyira jóban. minden esetre 31 éves és sose volt senkije. gyereket se akar szülni.

tehát a pontos okot én sem ismerem, a tény az hogy még sosem volt senkije. nem jár randizni, sem szórakozni.


27/N

2013. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még nem volt senkim, persze szeretnék is, meg néha nem is. Tudom, milyen vagyok, ha megtetszik valaki, olyan idiótán viselkedek, hogy csak na, ráadásul szorongós típus vagyok... Nem ragoznám tovább. Érzelmileg szeretném, ha viszont szeretne valaki, de nehezen alkalmazkodok másokhoz, és szeretem, hogy nem kell full topon lennem mindig, és azt csinálom, amit akarok, nem kell senkihez se igazodnom. Nem tudom, lesz-e valaha valakim.

harminchoz közeledő N

2013. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!