Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy 21 éves lány nem akar minden áron párt találni magának?

Figyelt kérdés
Lassan 21 leszek, eddig összesen 3 barátom volt, a legutóbbi kapcsolatomnak másfél éve lett vége. Olvasgatom itt a sok - főleg tizenévesek által kiírt - kérdést, hogy "hogyan szerezzek pasit?" "hogyan csajozzak be?" stb. és kezdem úgy érezni, hogy velem valami baj van, amiért én még huszonévesen se görcsölök rá annyira erre a pasi-témára. Ha lenne egy fiú, aki szimpatikus, akinek tetszem és elhívna randira, akkor persze találkoznék vele, szívesen ismerkednék, de elvagyok egyedül is, nem hajtok direkt arra, hogy legyen már végre barátom. Ez normális?
2011. jan. 2. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, megnyugodhatsz. ;)

F/28

2011. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális, az embernek szüksége van néha egy kis úgymond 'magányra', amikor csak magával és a barátaival, családjával foglalkozik. ;)

A sok fiatal 13-14 éves pedig azért akar magának mindenféleképpen pasit vagy csajt, mert manapság az a menő, aki 15 éves korára már x mennyiségű ellentétes nemű emberrel csókolózott, y-nal járt, z-t elégített ki orálisan, zs-vel pedig le is feküdt.. :S

Én sem vagyok egy őskövület, de néha megdöbbenek mik vannak. :D

2011. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok, eddig nem is érdekelt az egész, nem volt pasim... Most már érdekel, érzem, hogy érzelmileg szükségem lenne rá, hogy valaki szeressen és hogy valakit szerethessek :( De most csak ezért nem fogok leállni az első jöttmenttel, nem kezdek el agyba főbe randizgatni... Majd jön a dolog, amikor jönnie kell, ezt nem lehet kierőszakolni az élettől (szerintem).
2011. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:
35%

hát mi számít normálisnak?... szerintem ez a normális amit te teszel.


a világ szerint ez nem normális.. mert ennyi idősen már családot kéne tervezned meg minden... egy olyan fiúval akit talán nem is szeretsz..

ezt teszi a lányokkal a világ..

kirakat pasit (akit nem szeret csak "dísznek" van) szerezzenek csak hogy végre ne baszogassák már őket hogy szinglik:)


forrás:

egy havernő, aki felnyitotta a szemem, hogyan látja a világot egy átlagos nő és mért van ennyi elbaszott felfogású lány.. hogy "minden áron pasit akar".


22/f

2011. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szexpartner nem érdekel?:)
2011. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:)És nem zavar, örülök, hogy nem jövök össze rögtön azzal, aki felkínálja magát.
2011. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, egészséges hozzáállásod van szerintem. 21 évesen bőven nem vagy elkésve semmivel, hogy bármit görcsösen akarnod kelljen.


Egyébként szerintem olyan párok kapcsolata lesz jó, ahol egyik fél sem görcsösen, mentőövként keres társat, és nem egy pártól várja az egész élete megszépítését.


Ha önállóban is tudsz tartalmas, gazdag életet élni, akkor a párodnak is igazi társa lehetsz majd, ha megérkezik az életedbe.


Persze, az is természetes, ha valaki sok egyedüllét után nagyon vágyik már egy kapcsolatra. Vannak ebben is fokozatok, és az sem mindegy, miért szeretne társat valaki.


L 23

2011. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális.

Én 21 éves Féfi vagyok, de nem kapkodok, mert tudom, hogy 40 évesen több esélyem lesz egy 20 évesnél, mint most.

2011. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!