Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél is beszélhetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél is beszélhetünk kapuzárási pánikról? Hány éves koruk körül szokott vajon jelentkezni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nőknél inkább 30 körül jellemző, hog yráparáznak a család-gyerek-azonnal témára. Ha ezek megvannak, akkor 40-50 körül nálu(n)k nem jelentkezik ilyesmi, mint a pasiknál.
2013. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nőknél nincs ilyen, ott teljesen más

ez a pasiknál van, ami mindenkinél másként jelentkezik

nem tudom ilyenen soha nem idegeskedtem, hogy gyerek, N

2013. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Elvileg sehol sincs,gyakorlatilag mindenhol van.Ha az emberek hamar házasodnak,szülnek gyereket akkor hamar lesznek nagyszülők.Ilyenkor meg ki akarják használni a fiatalságuk maradékát.Mondjuk 40 körüli emberekről van szó,ezért még van vagy 10 évük.És úgy viselkednek,mint a tinik.Végül is igazuk is van,hiszen ha akkor nem,most is lehet...
2013. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmit mindenki átél,nemtől függetlenül,változó,hogy kinek mikor jön el ez az időszak.Általában 40-50 éves kor közé tehető időszak ez.
2013. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőknél inkább más van. A legtipikusabb, amikor GYES után visszamegy dolgozni, és felfedezi, hogy a család-gyerek-háztartáson kívül is létezik még élet...

Na ilyenkor szokott jönni a helyes fiatal kolléga... Ez elég tipikus.


De nem törvényszerű, a kapuzárási pánikok lényege az, hogy az embernek ellaposodik a párkapcsolata, és rájön, hogy nem akarja így leélni az életét, vágyik még a tűzre, bizsergésre. Ez pedig bármilyen életkorban bekövetkezhet mindkét nemnél!

2013. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!