Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért nem szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem szeretik a naiv, kislányos stílusú lányokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok cicababa, nem szoktam trendi cuccokat hordani, nincs műkörmöm. Teljesen átlagos lány vagyok, sokak szerint csinos, de ennek ellenére nincs sikerem a pasiknál, mert naiv, ártatlan gondolkodású lány vagyok. Nem érdekelnek az olyan dolgok, mint az érettebb, vagányabb csajokat általában, mint pl. a sztárok és a divat, és nem is fognak érdekelni, mert nem szeretek ilyesmivel foglalkozni. Nem vagyok kiskamasz, már elmúltam húsz éves, de gyakran néznek 17-18 évesnek.

Nem a gyakorin akarok társat keresni magamnak, de azt szeretném megtudni, hogy mit gondolnak a fiúk úgy általában egy olyan lányról, mint én.


2013. márc. 22. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

"kislányos stílusú"


Ha ezalatt az a tipikus "de jaz az én csokííííííííííím lééécciiii" stílust érted akkor ezért.

2013. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azért mert naív és mert kislányos.
2013. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nincsen veled gond
2013. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Imádom őket...:DDDD

Ha meg kékszemű is.:)

23

2013. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket...
2013. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 ASOT ***** válasza:
100%

Te össze vissza beszélsz :)


A naiv szó fogalmával sem vagy teljesen tisztában. Nem bonyolítom túl most ezt az egészet szóval a naiv nagy vonalakban annyit tesz h hiszékeny vagy álmodozó típus és sokszor vak.


"vagányabb csajokat általában, mint pl. a sztárok és a divat, "--> a vagányabb csajokat? a vagányabb csajok sem ezzel foglalkoznak hanem maximum követik a divatot de nem úgy ahogyan azt te elképzeled.


Amit leírtál magadról az elméletben így papíron teljesen korrekt, de ugyanakkor lehet h a fehér hercegre vársz. És nem teszel semmit annak érdekében h történjen is valami.


hogy ki mit gondol rólad az vegyes.

2013. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem semmi baj veled. Te ilyen vagy és kész. Sok srác bukik az ilyen lányokra, mint te.
2013. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez miért kislányos??? A divat és sztárok???


Én alig tudom pár sztár nevét, akiét tudom az meg! 90's zenesláger élén van vagy Michael Jackson. (amúgy azokat se tudom, csak az előadót)


De mégis kit érdekel a divat???? Pózerkedés azt kész! Most ha én lennék, Bred Pitt és felvennék egy fecskenadrágot mint Alekosz és Tombolákat osztogatnék rákos betegeknek, akkor meggyógyulnának? Elrettentő példa de sztem érted mit akarok kihozni belőle...


Nekem mindig is a babaarcú lányok jöttek be, ahogy a volt tanárom is ilyen volt.


Ja és én nem ismerem a filmsztárokat se mond ezt-azt valaki jól van biztos...


21/F


És örülök, hogy látni ilyet.

2013. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szeretik őket!...átverni
2013. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Haver szívesen lennék veled.
2013. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!