Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok felejteni. Nem megy! Csöppet gáz, de mondanátok valami megnyugtatót?

Figyelt kérdés

Nyáron volt barátnőm, össz-vissz 3 hétig jártunk. A végén volt mindkettőnknek egy rossz napja, és szakítottunk egymással. Na persze én próbáltam elfelejteni, de fél éve nem bírok aludni se miatta. Az a másik, hogy nem vagyok egy Adonisz, de nem is az, hanem nem vagyok az a "mai csajoknak bejövős" fajta. Amúgy normális vagyok, csak nem a 21. század által bemocskolt idióta. Valahogy el kéne felejtenem azt a lányt. Valaki mondjon valami megnyugtatót, mert szeretnék jól aludni :/

Eléggé nyomi, hogy ilyen problémáim vannak, de na...én se vagyok komplett, az biztos

15/F


2013. márc. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csöppet rászáradt...
2013. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos ha nagyon szeretted ez ezzel jár..

sajnos velem is előfordult már..

2013. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem az a baj, hogy nagyon szereTTem, hanem hogy szereTem...ő meg...százszor kijelenti, hogy ugye nem haragszom rá, meg hogy ő mindig barátként fog rám tekinteni...
2013. márc. 22. 21:35
 4/5 A kérdező kommentje:
de tovább szeretnék lépni, de nem tudok...:(
2013. márc. 22. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmondtad valakinek? Egy jó beszélgetés csodákra képes.
2013. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!