Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék magamnak barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basshunter1 kérdése:

Hogyan tudnék magamnak barátnőt szerezni? Légyszi ne Internetes oldalakat írjatok (kivéve ha megbízható, illetbe ha nincs más lehetőség), mert én azokban nem bízom!

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok,osztálytársaim szerint nagyon jó fej,a "menőbbek" között vagyok.A haverjaim azzal kérdezősködnek,hogy van e csajom,ők a telójukon mutogatják az övéjüket stb.Nem szoktak egyébként szekálni,mert mindenkivel jóban vagyok,de ez a téma idegesít.És szerintem 14 éves korban elég cink ha nincs egy kapcsolatom sem lánnyal.Sokan mondják,hogy ráérek,még éretlen vagyok.Szerintem eléggé "nagy" vagyok egy ilyenhez.

2013. márc. 21. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ráérsz még,majd ha szőrös már a kukid akkor... és nem-nem ciki ha nincs 14 évesen.
2013. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
PUA technikákat próbáld ki!
2013. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ xD

Valami komolyabbat,értelmesebbet esetleg?

Mondjuk a 2. fele elgondolkodtató,ezért végülis félig-meddig hasznos.

2013. márc. 21. 17:45
 4/9 A kérdező kommentje:

Ne nézzetek hülyének de mi az a PUA?

Légyszi komolyan válaszoljatok már xd

2013. márc. 21. 17:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem,és értem már a PUA-t,köszi :)
2013. márc. 21. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ügyesen használod a Google-t, akkor már az itteni keresőt is használhattad volna! :)
2013. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is: nem vagy lekésve semmiről... 18 évesen jöttem össze a barátommal, ő is 18 volt, elsők vagyunk egymásnak mindenben :D

Másodszor: Ne alanyt keress a kapcsolathoz, hanem olyan valakit keress akibe beleszeretsz és kapcsolatot akarsz, mert ha csak úgy valakit felszedsz, hogy legyen valakid, nem lesz valami jó kapcsolat.

Harmadszor: ha csak azért kell csaj, hogy ne cikizzenek, akkor kapcsolat helyett inkább vágj vissza a haverjaidnak azzal hogy kiélvezed a szingli élet örömeit, és te megnézheted a csajokat, "válogathatsz" :D így nem fognak cikizni, bár ha ők gáznak tartják, hogy nincs barátnőd, szerintem elég gyökerek a haverjaid, már bocs :D de így elkerülheted a cseszegetést :D

18/L

2013. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem "cink", hogyha nincs "egy barátnőd sem" (mi, többet is akarsz egyszerre?) 14 évesen, inkább az a gáz, hogy ők mutogatják a képeket (meg az is, hogy emiatt nyomás alatt érzed magad). Már abból látszik, hogy ehhez még éretlen vagy, hogy SZEREZNI akarsz magadnak barátnőt, mint egy használati cikket. Ez sajna nem így megy, vagy ha így sikerül, akkor az nagyon felszínes (többnyire). A haverjaid véleményét meg ebből a szempontból pont szard le. Majd ha lesz barátnőd, akkor is rájuk fogsz hallgatni? Szakítasz is akár a barátnőddel, akit szeretsz, csak mert egyik haverodnak nem szimpatikus, vagy netán baszogat miatta?

Barátkozz lányokkal, de ne próbálj meg az első adandó alkalommal fejest ugrani, azok a kapcsolatok többnyire nem működnek. Először ismerjétek meg, ki egymást, egy párkapcsolat egyik alappillére az, hogy nagyon jó barátok is legyetek. Testi kapcsolaton alapuló párkapcsolatok nagyon felszínesek.

De szerintem még várjál vele egy pár évet, mert ha most belemenekülsz egy felszínes kapcsolatba a "haverjaid" nyomása miatt, amikor jönne az igazi szerelem majd pár év múlva, nagyon meg fogod bánni (nem saját tapasztalat, hanem néhány barátom tapasztalata). Szerintem. De persze azt csinálsz, amit akarsz, hiszen már érett, tapasztalt nagyfiú vagy, ahogy mondtad (tudom, erre volt legkevésbé szükséged, de hát lássuk be, még semmilyen szempontból nem vagy érett férfi).

2013. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,tudjátok nagyon is igazatok van :)
2013. márc. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!