Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van egy fiú, aki tudja, hogy en járnék vele. ő is mutat felém olyat, hogy tetszek neki, mégsem történik semmi?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak le akar velem feküdni és semmi hosszútávút nem akar?
2013. márc. 22. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem 10 éves korig tart a gyerekkor. Amit leírsz, az tipikusan gyerekes viselkedés.

Hiába szavazhatsz 18 évesen, akkor nem nem a felnőttkor kezdődik, hanem a felnőtté válás. Ez általában 25 éves korig tart. Valakinél sosem következik be a változás.

A válaszom lényege, hogy a gyerekségből adódóan ezer oka lehet, de ezeknek semmi közük az érzelmeihez. Éppen ezért nem kaphatsz olyan választ, amelyik előrébb vinne.

2013. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem. aztán otthagyott. szó nélkül.
2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es Gondolom egy ilyen lépést ki kellett érdemelned, hogy egy szó nélkül(mert arra nem méltatnak) elhagyjanak.

Igen nyomós lehet a másik ember oka, ha egy ilyen lépést lép meg.

2013. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12es vagyok. és nem, nem gondolom, hogy "kiérdemeltem". nyomós oka volt, utólag megtudtam, de ez tőlem független volt.
2013. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 Aha, lehet, hogy ezt másnak betudod mesélni-de nekem nem.
2013. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12=14=én.

15ös, felőlem azt gondolsz, amit akarsz.

2013. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2014. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!