Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti lefeküdnétek olyan lánnyal, aki kövér volt? Illetve, ha kiderülne a barátnőtökről, akkor elhagynátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

És ha kövér volt?

Sz@rni bele most nemaz, amúgysem a véznákat szeretem, hanem akiken van mit fogni.

18/F

2013. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De ha most,nem kövér már,akkor miért hagyná el?!
2013. márc. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mert undorodik attól a gondolattól, hogy az volt.
2013. márc. 23. 11:24
 14/20 anonim válasza:
Mondd a pasinak,hogy régen nem volt szobatiszta és besz@rt behugyozott és fujj milyen undorító..tanulás az élet!
2013. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem a kérdés lényegét.

Mitől undorodik? Attól amit lát ,nem undorodhat.

Én sem undorodok a páromtól, mert ő az előbb a WC- n volt.

Baromság az egész, vagy valamilyen lelki betegség indokolhatja. Ha ez van, akkor meg a lánynak kell elmenekülnie, de jó messze a sráctól. .

2013. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hány évesek vagytok??

Ha nem 13, akkor erős kétségeim vannak afelől, hogy épelméjű-e a srác... Bár ilyen ökörség még egy 13 évestől is furcsa...

Szerintem annak a fiúnak akkor más oka volt elhagyni Téged, csak kitalált valami egyéb magyarázatot, és, hát,... ennyire volt képes:-)

2013. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha ő undorodik tőle, keress mást. Normális emberek nem undorodnak tőle. Pl én sem. 23-f.
2013. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Dehogy! Te nem hallottál még a szabályról? Ha egy lánynak öt éves kora után bármikor 2-nél több kiló súlyfeleslege volt egy hónapnál tovább és ez valahogy kitudódik, soha senki nem feküdhet le vele többé!
2013. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Persze! :D

(nyilván csak ha tetszik is...)


Nem... pont, hogy örülnék neki, hogy megtanult egészségesen élni! :)

2013. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha most szép, akkor miért hagynád el?

Inkább becsülendő hogy volt ereje lefogyni! :)

2013. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!