Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! HA belsőre egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! HA belsőre egy pasi tökéletesen az amire vágytok de kulsore nem jön be egyáltalán (kövér/vékony stb) járnátok vele?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha külsőre nem tetszik, akkor nem, de ez nem azt jelenti, hogy csak a nagyon menő, nagyon jóképűek tetszenek, az viszont fontos, h valami vonzót találjak a külsejében is
2013. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

NEM

nem hiába van ugy a mondás is hogy a "külső megfog a belső megtart a jó szex pedig hozzá láncol" :)

2013. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha kicsit sem vonzódom hozzá fizikálisan, akkor semmi értelme az egésznek, mert maximum barátnak tudnám tekinteni. 30N
2013. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
na nagyonnagyon nem, akkor nem, de ha csak egy icipicit is, akkor igen
2013. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
érdekes, nem ezt vártam az itteni nők kommentjeibol, de értékelem az őszinteséget :)
2013. márc. 9. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Annak mi értelme lenne? Abszolut nem jön be külsőre, dehogyis tudnék vele lenni...bolond aki megelégedik azzal,hogy külsőségeket mellőzi...nem tudom megérteni hogy tud fizikálisan kontaktusba lépni, ha nem vonzza....wáááá

L

2013. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké, kis engedmény. arcra nem taszít de az osszhatas továbbra se a legjobb
2013. márc. 9. 19:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne...de te tudod!!
2013. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én honnan tudnám pasiként? :D
2013. márc. 9. 19:44
 10/14 anonim ***** válasza:

bullshit hegyek amiket itt kommenteltek :D

igenis, ha élőben megfog a kisugárzásával, viselkedésével, gesztusaival, beszédmódjával..akkor lehet, hogy a külsőtől eltudok tekinteni, mert akkora hatást tesz rám, hogy magasról lesz*rom hogy néz ki...vagy pedig beleszeretek és elkezdem szépnek látni. ilyenvan

2013. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!