Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elengedem visszakapom?

Figyelt kérdés
bonyolult tortenetrol van szo , de megprobalom tomoren leirni. 2 eve megismertem egy fiut aki elsolatasra belemszeretett en nem torodtem vele tobb mint fel evig , de o kozben folyton udvarolt nekem . Majd vegul ravettem magam h osszejojjunk egyutt voltunk 4 honapig majd eletem legnagyobb hibajat tettem hogy szakitottam vele. Aztan elteltek a honapok es en szerettem bele, hivogattam de nem ertem el vele semmit. Aztan most mar van neki baratnoje 3 honapja de mikor ott vagyok a kozelebe nem birja ki h ne szoljon vmit hozzam ,es ez azota van igy amiota "nem foglalkozok" vele. Amit meg elszeretnek mondani h a mi kapcsolatunk azert nem tud megszakadni mert az en unokatesverem meg az o unokatestvere jegyben vannak es o is ott lakik.en meg oda gyakran megyek. Tudom bonyolult megerteni. De nem is ez a fontos hanem hogy szerintetek ha nem mutatom ki neki annyira h visszaakarom kapni akkor o ujra kuzdeni fog ertem ? (o egy olyan tipusu fiu aki azt szereti ha eg lanyert kuzdeni kell )

#visszakapni-szerelmünket-régi-kapcsolat
2013. márc. 23. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hozzád tartozó volt, akkor igen, ha nem volt hozzád tartozó akkor nem-ennyire egyszerű:D
2013. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én lezárnám ezt az ügyet magamban, ezt vedd úgy, hogy elkúrtad, tanulj belőled a jövődre nézve...
2013. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*belőle
2013. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tudom hülyén hangzik, de mi a csillagjegye? és a tiéd? :D
2013. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, van rá esély. A nyomulással, könyörgéssel, siránkozással hisztivel csak eltávolítod gondolom arra már rájöttél.

De ha tartod a távolságot és mutatod mintha már nem érdekelne akkor felkelted az érdeklődését. Ez persze csak akkor igaz ha vannak még érzéseitek. Ha nincs akkor sajnos tényleg el kell engedni. Amúgy tényleg úgy van ahogy az első irja, ha a Tiéd akkor megkapod, ha nem a Tiéd akkor mindegy mennyire keményen küzdesz nem is lesz az soha. Ha összetartoztok akkor a sors talál egy újabb alkalmat a találkozásra.

Mindig az kell amit nem vagy csak nehezen kaphatunk meg. Ha elérhetetlennek mutatod magad akkor érdekesebb leszel számára.

Ajánlanám Aday Joyrider - Visszaszerzem az exem című könyvét. Nagyon jól leirja ezt a dolgot és lépésről lépésre, hogy mit kell tenned hogyan érdemes viselkedni vele. Közömbösen semmiképpen. A közöny a szeretet ellentéte, nem a gyűlölet! Legyél vele kedves és vidám de tartsd a két lépés távolságot.

2013. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
en ugy tartom h hozza tartozok es o hozzam , a sors mintha egymasnak teremtett volna minket , kulsore es belsore us osszeillunk, a sors ugy rendewzte h mi mindig is talalkozunk nem lehet ugy megoldani h soha ne lassam mert "csaladban" van . Igy 8 honap utan is taplal irantam halvany erzeseket mert eszreeveszem ismerem minden kijelenteset hangsulyat es arcmimikajat :)
2013. márc. 23. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor ebből még bármi lehet, hajrá!! :)
2013. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha egyéb jó tanácsokkal még ellátnátok hogy miképpen cselekeedjek vele szemben azt megköszönném :)
2013. márc. 24. 11:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. :( Ahogy pasi annyi "elvárás" :(

Legyél olyan amilyennek annak idején megismert. Az a lány akibe anno beleszeretett :)

Azzal nem lőhetsz mellé. Ha mégis akkor már nem kellesz neki! Vidám, boldog, önbizalommal teli stb.. :)

De ne mutasd, hogy érdekel és ha csak lehet inkább semleges dolgokról legyen szó nehogy a múlton, kapcsolatotokon veszekedjetek!! Nem is szabadna rá gondolni. Tiszta lappal kell inditani, ami a problémákat illeti. Azt kell látnia, hogy megváltoztál (előnyödre) már nem az vagy aki voltál. A többi már helyzetfüggő, hogy ott hogyan kell viselkedned. Jó ha érezteted vele hogy fontos neki pl ölelés, puszi, kézsimitás persze csak ha nincs ellenére. Szerintem erre kéne elindulni. Ennyit tudtam segíteni aztán persze lehet, hogy neki teljesen mások lennének (ha még nem zárta le teljesen) az elvárásai. Ha lezárta akkor azt egyértelmüen a tudtodra fogja adni, akkor ne próbálkozz semmivel mert csak szánalmas zaklató leszel :( (tapasztalat)

2013. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Félreérthető voltam. Kimutathatod, hogy érdekel sőt ki is kell de inkább általánosságban (hogy van, miújság vele) ne érezze a "nyomást", ne érezze azt, hogy csak azért beszélgetsz vele mert mindenáron össze akarsz vele jönni. Ne legyen erőltetett. Légy laza és vidám :) Spontán. Ne görcsölj rá!

Inkább légy olyan vele mint egy jó barátoddal, aki fontos neked és szereted de ennyi. A szerelmi dolgokat még hanyagold. (csókot csak akkor adj pl ha ő ezzel indit, egyébként arcpuszival köszönünk)

2013. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!