Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jó megoldás? Soha többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jó megoldás? Soha többet nem leszek ilyen boldog ha elengedem!

Figyelt kérdés

Van pasim, és sosem tudnám megcsalni, sosem. Ez nálam elv, erkölcs, becsület. De a kapcsolatunk már nem a régi, gondolom ismeritek már ezt a sztorit, x idő után már...nem olyan. De ha őszinte vagyok, akkor soha nem is volt olyan mint Vele. Akit nem rég megismertem.

Sose lehetek vele többet együtt, soha:(

Mindkettőnknek komoly kapcsolata van, és még nagyon messze is lakunk egymástól...

És nem folytathatjuk, mert csak egyre rosszabb lenne, bár már így is túl késő...mit tegyek, nem tudok másra gondolni


2009. okt. 1. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed azt, hogy... és más iránt kap lángra a szived, akkor ne maradj csak azért a megszokott kapcsolatodba, mert azt hiszed nem lesz jó utána/ha befejezitek/.
2009. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El kell döntened melyiket szereted jobban. Gondold végig melyik fiúba mi vonz. Ha jól értettem az új fiúnak is van valakije. Ha nagyon vágysz rá, beszélj vele őszintén. Hagyj időt magadnak, hogy kiderüljön mit akarsz valójában. És a mostani párodnak is mondd meg mit vársz a kapcsolattól.

Remélem jól döntesz, de gondold meg jól. Mert aztán hibáztathatod magad úgy mint én :S

2009. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátoddal. És majd meglátod a másik fiúval hogy alakulnak a dolgok. Nem tisztességes a barátoddal szemben ha más felé kacsintgatsz de még vele vagy. Másrészt éld az életet, és hidd el ezek a dolgok csak megerősítenek. Szakíts lépj tovább, és ha jön az aki betölthetné a szíved ne félj be engedni. Csak jó tanács:)
2009. okt. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, nem tisztességes, de hát nem csináltam semmit a másik sráccal csak beszélgettünk...és nem hiszem, hogy ő szakítana a párjával miattam...de ő is mindig keres, nem tudja megállni...
2009. okt. 13. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!