Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hamis képpel, személyiséggel ismerkedtem a neten és megszerettem így valakit? Hogy szerezzem meg így ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Nálam egy szebb pasi képével és egy jobb ember személyiségével chateltem.

Jött egy lány és napi szinten beszélünk, ő is eléggé oda van "értem" (érte). Már napi szinten felhozza a talit, de én emiatt nem találkozhatok vele. Mi lesz így? mi legyen?


2013. márc. 23. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért kamuzol? Van így értelme? Annak is rossz akivel ismerkedsz mert becsapod és saját magadnak is rossz mert nem téged szeretnek így meg hanem egy kitalált karaktert. Ismerkedj saját fotóval és ne játszd meg magagd ha valakinek úgy kellessz ahogy vagy az lesz az igazi kapcsolat nem ez ez csak egy játék így amibe belebuksz a végén ha kiderül kamuztál.
2013. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Úgy is elveszíted. Mondd meg neki, aztán várhatod hogy lekoptasson. Vagy ne mondd, akkor meg azért nem lesz semmi. Nincs sok választás...
2013. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon elrontottad, hülyeség volt ezt tenned. Szerintem hagyd az egészet, ez a lány nem Téged szeret, hanem valakit, aki nem is létezik, esetleg mondd el hogy hogy is van ez, és ha a belső értékeidet olyanná tudod változtatni, amilyen ez a valaki, akkor talán ad egy esélyt, mert nem a külső számít, de ehhez is idő kell, és csak akkor ha szerelmes, amit nem hiszek, mert úgí nehéz ha nem találkoztatok élőben. Sajnállak, de ezt Te rontottad el :(
2013. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3as vagyok, boccs * úgy
2013. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi a franc értelme van más képével ismerkedni?Saját magadat és a lányt is becsapod.Nem szabadott volna eddig húzni a dolgot.Ebből jól már nem fogsz kijönni úgy sem.De utálom az ilyeneket,akik ezt művelik másokkal!
2013. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mit találjak ki? Milyen kamu dolgot? (pl régi kép nagyon megváltoztam)
2013. márc. 23. 14:40
 7/21 anonim ***** válasza:
ne. eleget hazudtál, mondd meg az igazat.
2013. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Többször nem kéne hazudnod!!

Mondd el mindenképp az igazat, és tedd hozzá hogy csak jót akartál, meg ilyenek.. jót? hát abban az értelemben ha olyan nagyon ronda lennél, hogy ne a külsőd alapján ítéljen el..

2013. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

szerintem is mondd meg az igazat.

én is nehezen fedem fel önmagam mások előtt. de inkább ne kamuzz,hanem csak keveset árulj el magadról, és csak akkor, ha már hosszabb ideje beszélgettek.

2013. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem a fotódba szeretett bele, hanem az egyéniségedbe és a stílusodba. Ha nem hülye a lány megérti, hogy miért kellett hazudnod. Ha tényleg randa vagy, akkor úgysincs sok esélye az élő folytatásnak. Ha nem mondod el, akkor 0% az esélye, mivel sosem találkozol így vele. Ha elmondod, akkor van pár százalék esélyed, hogy már eléggé hozzádszokott, megszeretett.
2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!