Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud olyan személyiséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud olyan személyiséggel barátnőt találni valaki, mint a barátom? Hogy működtök nők?

Figyelt kérdés

Mindenhol az van, hogy jó kiállással, jó csajozós dumával, határozottsággal, lehet barátnőt találni.

Na most barátom összejött egy elég jó nővel a fiú nem egy szépség, de ezt ő is tudja. Viszont egész más, mint a férfi átlag, csendes, szemüveges, egyáltalán nem csajozós típus, olyan kis aranyos, én úgy tudtam pont ilyen pasik nem jönnek be a nőknek, teljesen ellentét a mai trendnek, ..talán az egyéniség miatt, hogy más ...mi lehet az oka?


2013. márc. 9. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mi a trend? Az alapján kell választani?
2013. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet neked nem szép,de másnak igen.Erre a kérdésre nem tudunk válaszolni,ha nem látunk képet róla
2013. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kösz a képet :D


Esélytelen hogy ennek a srácnak "jó" nője legyen :)

2013. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as ugyanezt mondom én is :O :D
2013. márc. 10. 00:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen alapon ítéltek meg másokat?


És mit irigykedtek? Úsgyi csajozni! És ne másokat köpködjetek!

2013. márc. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennek a szülei szerintem gazdagok ezért jár vele az a "jó" nő.De lehet hogy a csaj bűnronda igazából,elég furcsa ízlésük vannak a férfiaknak is :D
2013. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kösz a képet megint,így legalább pontosabb véleményt lehet írni


A csaj szerintem átlagosan néz ki,még kenceficékkel együtt is.Rendes csajnak néz ki,a srác mázlista hogy összejöhetett vele.Előfordulnak olyan átlagos csajok akik összejönnek bűnronda pasikkal mert ők nem felszínesek

2013. márc. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van pénze.

Tudsz képet mutatni nekem is kiváncsi vagyok?

2013. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy működünk? kiszámíthatatlanul. Az én szívem választottja 12 évvel idősebb nálam, picipocija van, csóró, és minden apróságon elvörösödik. Mindenestül szeretem őt.
2013. márc. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!