Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom beakar mutatni a legjobb barátjának, mit csináljak?

Figyelt kérdés
több mint egy hónapja vagyunk együtt és ma beakar mutatni a barátjának és neki a barátnőjének meg még egy valakinek.De én nagyon zárkózott vagyok és félek h rossz benyomást gyakorlok rájuk azzal h meg se merek szólalni..ez már nem az első ilyen eset h beakart mutatni,csak én mindig a kifogásaimmal jöttem csak h elkerüljem a talit. de ha ezt így folytatom akkor kacsolatunk hamar tönkre fog menni azt meg nem akarom. De igazából kedvem soncs nagyon menni. ajj mit csináljaK? tudom h ez nem egy nagy probléma de fontos nekem ennek a megoldása..
2013. márc. 23. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha be szeretne mutatni másoknak akkor vállal téged, ez a felelős kapcsolat megnyilvánulása. Ne zárkózz el. Azért mert bemutat még nem neked kell ott bohóckodni, a társaság középpontjának lenni. Legyél szerény, visszafogott! Nyugi, a világ még nem dőlt össze attól, hogy valakinek kettővel több ismerőse lett!
2013. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te jóó ég most mi lesz atya úr isten jééézusoooooom
2013. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valahol átérzem a helyzeted, én is elég zárkózott vagyok. De kicsit megembereled magad, elmész és kész. Nem fognak megenni, tényleg nem baj, ha nem te vagy a társaság közepe, ha kérdeznek, válaszolj, ennyi :)
2013. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mosolyogj és örülj!:)

Felvállal a barátai előtt.. :)

2013. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!