Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, ebből majdnem a felét távkapcsplatban. Ő már végzett az egyetemen, én nemsokára. Fiúk, ti mit gondoltok az összeköltözésről, együttélésről? Mert ő, ha én most hazautazom, inkább szeretne több időt külön lenni, sőt, azt is mondta már, hogy szeretne még ismerkedni, és nem gondolja, hogy egy emberrel le tudná élni az életét (bár az, hogy mi ilyen jól megvagyunk, mindent jól megbeszélünk, elég jó ellenérv szerinte). Tényleg olyan nehéz a fiúknak a párkapcsolatban levés hosszú távon? Szeretjük egymást, de engem ezek a dolgok megrémisztenek...
2008. jún. 10. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Oszinten engem meglep mikor ilyeneket hallok hogy varni...varni... En valahogy ugy gondolom h ha szeret akkor mihamarabb osszekoltozni, eljegyzes hazassag (szoval ugy ertem egyetem utan...ha lehetpseg van ra) a mihamarabbat meg arra h mindket fel nagyon szeretne...legalabbis en igy gondolkodom...a baratommal 9 honapja vagyok egyutt, es minden nap latjuk egymast..ha tehetnem *(sajnos nekunk 8 ev egyetem van kozben) akkor mindenkepp osszekoltoznek vele...de nem lehet, kulon varosban leszunk...meg azt sem tudom h birjuk...most el van utazva, es minden este elsirom magam, mert nem lehetek vele, es Ot is annyira nyomasztja h csuda...:( ezt azert irtam le, mert pont ennek az ellenkezojet latom nalatok...Mondjuk annyiban mas a helyzet, h ha tavkapcs. akkor nem talalkoztatok mindennap (mint mi) nem ismeritek annyira egymast...viszont ha igazan szeretitek egymast akkor miert ne lehetne kibirni egy ember mellett??? es miert nem akar osszekoltozni veled? ebben latok nem bizalmatlansagot, bizonytalansagot....errol nagyon kene beszeljetek, h miert nem akarja az osszekoltozest...nem kell eljegyezzen meg...ha nem birjatok egzutt szetmentek...valamikor ki kell deruljon... szerintem... remelme segitettem
2008. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!