Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
A történet a következő: 1-2 éve hogy kikerültünk gimiből ahol mindketten kollégisták voltunk. Egész 4 év alatt keveset beszéltünk egymással, kivéve fáklyás felvonulás, szalagavató vagy ilyesmi ünnepek alkalmával ahol mindketten becsiccsentve összefutottunk és egy keveset tudtunk társalogni. Utólsó évben az utólsó napok közeledtével egyedül voltam a szobámban, ő pedig jött behajtani a koleszos kármegelőzésre szánt a pénzt amit minden hónapban ő gyűjtött. Miközben a pénzt kotortam elő ezt a mondatot mondta: "Nem szeretem ha így egyedül vagy." Köpni nyelni nem tudtam hirtelen, de egymásra néztünk, és pont abban a szent pillanatban toppant be a szobába az akkori barátja (akiről igy mellékesen megjegyzem, hogy szerény véleményem szerint nem érdemelte meg azt a lányt). Viszont ez a mondata és az a pillanat még mindig itt motoszkál a fejemben és nap mint nap eszembe jut. Ezzel kapcsolatban lenne az a kérdésem, hogy tetszhettem neki és azért mondta ezt, vagy csak azért hogy ne legyek ugy letörve és csak én fújom fel ezt a mondatát ennyire? Kösz hogy végigolvastátok, úgy gondoltam, hogy fel kell hogy tegyem ezt a kérdést és a kritikáitokat építő jelleggel fogadom :)

2013. márc. 23. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
közeledne :)
2013. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen mondatot általában annak mondanak akit féltenek,ahhoz viszont hogy féltsenek valakit huzamosbb ismeretség,szorosab barátság kell!illetve sajnálatból is mondanak effélét ha valakit nagyobb csapás ért és nem jó öt egyedül hagyni a magányában,te esetedben szerintem arra célzott hogy tul jo,tul aranyos ember vagy ahhoz hogy egymagad tengesd az idődet egy szoba falai között,burkoltan célozgatott rá hogy mozdulj ki menj társaságba ne magadban legyél!Lehet hogy ö maga is elakart csábitani valahova,kikapcsolodni,szórakozni!
2013. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor nem csak én fujtam fel ezt a mondatát és ezzel tényleg akart mondani valamit?
2013. márc. 23. 21:51
 4/5 A kérdező kommentje:
na ez azért sokat segitett erre nem is gondoltam még köszönöm a válaszokat
2013. márc. 23. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom fiú volt. Vagy nem?

Lehet hogy valamiért fontos vagy neki vagy féltett valamiért.

De ez inkább akkor valószínü hogy közelebbről ismer.

2013. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!