Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SZERINTETEK miért mondhatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZERINTETEK miért mondhatta ezeket?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal ennek már 1 éve. Nem igazán szoktunk beszélni találkozni sem mivel nem egy helyen lakunk. Ő mindig írt ha volt valamilyen alkalom karácsony stb. A múlt héten beszéltünk telefonon és kérdezte hogy vagyok, meg mondta hogy szeretne találkozni. Kérdeztem én is mi újság vele azt mondta megvan de addig volt boldog amíg együtt voltunk. És azt is mondta nem akar más nőt és gyereket is csak tőlem akar. Szerintetek ezeket csak azért mondta mert még ragaszkodik vagy azért mert még szeret?
2013. jan. 30. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

talán

nem talált mást

lusta friss kapcsoltra

2013. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
duma
2013. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyit voltatok együtt. Nekem már nem érdemes szakítani a párommal 20 év után, mert mindenki hozzá hasonlítanék.


Lehet, hogy ő sem talált olyat, aki megfelelne neki, akit méltó utódodnak tart. Lehet, hogy ezért kesereg utánad.


Ti tudjátok, hogy mi volt az oka a szakításnak és össze lehet*e rakni egy ilyen kapcsolatot még egyszer. Döntsd el, hogy megéri-e foglalkoznod vele.


43/F

2013. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi "csak" 5 évig voltunk együtt és én 28 éves vagyok ő meg 29. Azért szakítottunk mert a munkákból kifolyólag elég messzire sodort minket egymástól az élet és nem tudtunk annyit együtt lenni amennyit szerettünk volna.
2013. jan. 30. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!