Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked egy leendő párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked egy leendő párkapcsolatban kizáró ok, ha a lány vagy fiú jehova, vagy más vallású (pl római jatolikus és rendszeresen templomba jár)?

Figyelt kérdés
Én rom.kat. vagyok, valamennyire tartom is a vallást, viszont egy jehova nálam kizáró ok lenne. Nektek?
2013. márc. 24. 08:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy miben hisz, ha nem akarja rámerőltetni. A hittérítő ipséket viszont úgy kirakom, mint macskát sz*ni. :P


22l

2013. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én épp ezért tartózkodom a jehováktól akik mint tudjuk erőltetik a dolgot. Van egy egyébként szimpatikus ismerősöm, aki jehova és mikor vele beszélek mindig arra tér ki, hogy menjek már el egy olyan gyülekezetre stb...
2013. márc. 24. 08:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Én "független" református vagyok (egy ideje nem gyakorlom a hitet, de nem adtam fel :)). Nálam a kizáróak: ténylegesen hívő jehovás, krisnás, hitgyülis. Egy katolikussal valószínűleg jól kijönnék, bár hitvitáink tuti lennének :D.
2013. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, nálam kizáró ok lenne.


> Van egy egyébként szimpatikus ismerősöm, aki jehova

> és mikor vele beszélek mindig arra tér ki, hogy menjek

> már el egy olyan gyülekezetre stb...

Próbálja terjeszteni az elmebetegségét. Nem tehet róla, ez a vallás egyfajta mémvírus, egy nagyon durva neurózist okozó mémkomplex, ami többek között arra készteti a hordozóját, hogy próbáljon meg másokat is megfertőzni.

2013. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam a szcientológia a kizáró ok. meg azok akik rám akarják erőltetni a hitüket.
2013. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam minden vallásos ember kizárva. Rossz tapasztalat miatt. Inkább nem kezdek velük.
2013. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a legelső válaszolóval értek egyet. Egészen addig nem zavar a vallása, amíg nem akarja rám erőltetni. Felőlem hihet bármiben, én nyilván nem szólok bele, hiszen szabad emberek vagyunk, de épp ezért ő se szóljon bele az én hitembe, mindkettőnknek jogunk van eldönteni, hogy miben hiszünk vagy épp miben nem hiszünk.


Amíg nem erőlteti, addig rendben vagyunk. Amint megpróbálja nekem megmagyarázni, hogy mit kéne gondolnom ezekről a dolgokról, vagy el akar ráncigálni magával a templomba a gyűléseikre, abban a pillanatban repül.

2013. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de vegyes házasságoknál nincs tudomásom arról, hogy bárki-bárkit erőltetne, hogy menjen vele gyülekezetbe.
2013. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A jehova tanúi csak valláson belül házasodnak, és azt hiszem 1 éves próbaidő van, miután befogadnak valakit mert ilyen vallásúval akar házasodni, úgyhogy ez nálam igen. Mást szeretnék ám az élettől, főleg a szerelemtől. Szerintem azért a szerelmünkkel alapított család más, mint a szüleink családja, ahol mi vagyunk a gyerekek. Ott fontos, hogy megkapjuk a szerelmet, szenvedélyt. Nekik ezek pedig csak giccsek, amik elterelik a figyelmüket a vallásról.


Katolikus: Ez szörnyű vallás, nézzétek csak meg mit csináltak a középkorban, na meg a jehovák legalább nem ijesztgetnek örök kárhozattal - a katolikusok ja.


Reformátusban benne lennék, én is az vagyok. Csak ne legyen könnyen irányítható, birka típus...Nyugodtan hihet valamiben, amiben akar, de ez ne adjon soha okot arra, hogy a társadalom elvegye az eszét és irányítsa mint egy nyájat.


17/L

2013. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Kizáró ok: zsidó, hitgyüli, jehova.


Előny: buddhista, taoista.


A többi semleges.

2013. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!