Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zárjam le az ismerkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárjam le az ismerkedést azzal a lánnyal, akinek se veled se nélküled kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Internetről nagyon megszerettem egy lányt 2 hónapja és jelek szerint ő is, olyan jelzéseket tett. De van egy rosszul működő kapcsolata (alig találkoznak stb), amit szerintem nem tud lezárni. Ehhez hozzájön a konzervativizmus, vallásosság is. Már mondta egyszer hogy vége lezárta, de aztán mégse, mert a pasi nem engedi el, ez az egész már 2 éve húzódik. Van értelme így küzdeni érte?
2013. márc. 24. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2 év az már sok idő. nyiltan mondtad már hogy szereted? lehet hogy bizonytalan. ha tudja hogy szereted akkor meg fölösleges menni utána. mennyire messze lakik tőled?
2013. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy városban lakunk, és mondtam már, látszik hogy kínlódik, de nem ereszti az a fiú
2013. márc. 24. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor én még 1x megbeszélném vele azért aztán ha nem jönne össze akkor megpróbálnék a barátja lenni. ugyis találsz mást. olyan meg nincs h vki nem engedi a másikat.
2013. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erőszakold meg
2013. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen van értelme mert Te is lehetsz az illető aki kizökkenti ebből és túljut rajta.

Egy ilyen kapcsolaton akkor lehet túl jutni ha talál valakit akivel ugyanilyen jó, vagy még jobb lehet. Fel kell kötnöd a gatyád az biztos, de nem reménytelen eset. Sok sikert!

2013. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!